Въпрос до блондинките?

  • 6 111
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 371
С Лорела работят в Хелита, Лайош Кошут, зад Пирогов, не се сещам точен номер - ето телефон 9531523

Боядисвам се
с KEUNE,пробвам различни номера.И не бих казала,че изглежда
зле цветът ми.
Тази боя я пробвах, ставах много зле от нея, направо рижаво. Аз имам тъмен пигмент и ми трябва нещо по-силно.
Сега се правя с Виталити и е добре(уж са един клас), но от време на време се обезцветявам. В никакъв случай всеки път.

# 16
  • Мнения: 2 414
Може ли малко повече отзиви за Хелита? Grinning
Интересувам се главно от подстригването и боядисването...Ако може да кажеш дали си доволна и цени за боядисване на дълга коса и подстригване+сешоар. Hug

# 17
  • Мнения: 4 371
Не съм се боядисвала там, само сешоар и подстригване съм си правила, май 20 лв ми взеха последно за двете.
Братовчедка ми се боядисва там, тя е с удължена коса, много е доволна. На мен ми се вижда скъпичко обаче на 3 седмици да се боядисвам с Лореал.

# 18
  • Мнения: 2 414
Мерси. Hug

# 19
  • Мнения: 1 418
С Лорела работят в Хелита, Лайош Кошут, зад Пирогов, не се сещам точен номер - ето телефон 9531523

Боядисвам се
с KEUNE,пробвам различни номера.И не бих казала,че изглежда
зле цветът ми.
Тази боя я пробвах, ставах много зле от нея, направо рижаво. Аз имам тъмен пигмент и ми трябва нещо по-силно.
Сега се правя с Виталити и е добре(уж са един клас), но от време на време се обезцветявам. В никакъв случай всеки път.
И моята е тъмна,но като я правя на 2-3седмици,не ми жълтее.

# 20
  • Мнения: 1 666
аз пък съм естесвена блондинка  Joy
само че се замислям дали да не се боядисам в друг цвят, че тоя нещо от 21 години ми е поомръзнал  Laughing

Да не си луда да си разваляш естественото русо?  Wink

Аз се боядисвам сама и за да нямам гафове като различни цветове на корени и дължини, се правя тъмнопепелно руса. Само незнам защо напоследк този цвят са го направили почти кестеняв  Tired

# 21
  • София
  • Мнения: 708
аз пък съм естесвена блондинка  Joy
само че се замислям дали да не се боядисам в друг цвят, че тоя нещо от 21 години ми е поомръзнал  Laughing

Да не си луда да си разваляш естественото русо?  Wink

Аз се боядисвам сама и за да нямам гафове като различни цветове на корени и дължини, се правя тъмнопепелно руса. Само незнам защо напоследк този цвят са го направили почти кестеняв  Tired


единствената причина, заради която не съм пробвала да се боядисам е защото ме наплашиха че после естествения цвят щял да потъмнее. не намирам логика, ама страх лозе пази  Grinning
иначе русото ме кефи, ама понякога ми се приисква някакво разнообразие. пък и само слушам вицове за блондинки (някои не дотам доброжелателни).
та в общи линии размишлявам по въпроса, ма за сега не ми стиска  Laughing

# 22
  • Мнения: 1 666
addrianna, определено се променя косата започнеш ли боядисване. Сестра ми беше естествено руса, но си правеше и платинени кичури. Ами промени й се естественият цвят и това е! Сега се боядисва цялата.

# 23
  • Мнения: 9 865
И мен ме направиха блонди от раз. От червена коса, което е абсурдно.
Но не мога да помогна, фризьорката ми не работи с L'oreal.

# 24
  • София
  • Мнения: 708
addrianna, определено се променя косата започнеш ли боядисване. Сестра ми беше естествено руса, но си правеше и платинени кичури. Ами промени й се естественият цвят и това е! Сега се боядисва цялата.

а лятото не си ли връща пак цвета от слънцето?

# 25
  • Мнения: 1 666
Не. Не мога да го опиша точно, но когато се правеше в продължение на година и нещо на кичури, небоядисваната й коса стана една такава сивкава.

# 26
  • Мнения: 456
И аз да се включа по темата.За Варна  според мен най добрите са салони Нуши Peace.Доколкото знам мисля че и в София отвориха салон,но нямам техни координати там.Ако го намериш запиши си час при Ники-тя е жена,и мисля че се води майстор.Успех Peace

Общи условия

Активация на акаунт