Да похваля Леокрема :))

  • 65 403
  • 362
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 533
Цитат на: кака
не разбрах, премахва ли целулита този продукт или не? дайте отзиви, че е крайно време да  включа някакво мазило към гимнастиката и диетата.


кака, къде ходиш на гимнастика?

# 46
  • София
  • Мнения: 1 544
Абе кажете каде да го намеря??? Каде ли не питах и го няма. #Puppy dog

# 47
  • София
  • Мнения: 3 328
Цитат на: Raly75
Абе кажете каде да го намеря??? Каде ли не питах и го няма. #Puppy dog

Не съм проверявала, но момичетата бяха писали тук, във форума - в магазините от верига "Бонжур". В аптеките съм го виждала само в една - в "Дианабад", но беше преди месец, тогава не го купих, а повече не съм го намирала в аптека /живея в другия край на София/. Може да го има също по козметичните павилиончета по пазарите /питах в едно такова на Сточна, но беше току що свършил, обещаха да заредят/. Лично аз бих си го купила от "Бонжур", но така се получи, че не съм стигала до магазин от тази верига. А и в момента ползвам подобен крем на "Дева" и искам да видя дали и какъв ефект ще има.

# 48
Цитат на: _kalina_k
Цитат на: кака
не разбрах, премахва ли целулита този продукт или не? дайте отзиви, че е крайно време да  включа някакво мазило към гимнастиката и диетата.


кака, къде ходиш на гимнастика?


у дома:-) редувам един ден йога, един ден скачаме заедно със Синди (Крауфорд).
В някой по-добър момен, мисля да опитам тай бо в "Арика". Но това е в сферата на добрите пожелания, все още, защото няма как да организирам бавачи по времето, в което са тренировките. Мои близки са много доволни и с видимо положителни резултати от тази гимнастика.

# 49
  • Мнения: 1 533
Цитат на: кака
мисля да опитам тай бо в "Арика". Но това е в сферата на добрите пожелания, все още, защото няма как да организирам бавачи по времето, в което са тренировките. Мои близки са много доволни и с видимо положителни резултати от тази гимнастика.


Питам, защото миналата седмица една дружка ме завлече на тае бо в зала Спарки, до кооператовния пазар. Беше супер. Горе на тавана забучени едни мощни тонколони в една огромна  зала. Една кака се покатери на един подиум и като набримчи музиката и като се разскача народа, все едно си на технопарти ooooh! Сутиенът ми чак беше цап царап мокър. Страхотно беше! И хич не е скъпо - 1.50лв на ходене, 1 час. Само дето като обявя в къщи че искам да отида, всички възможни гледачи на дребната се оказва че са заети точно в 6 вечерта Thinking Та досега веднъж само ходих.

# 50
Цитат на: _kalina_k
тае бо в зала Спарки, до кооператовния пазар.
 Една кака се покатери на един подиум и  


Това да не би да е бившата зала Димитровец, каката да се казва Даниела, а тренировките  да са в понеделник, сряда и петък, от 18ч. Защото преди няколко години ходех там на аеробика и наистина ставаше купон.
И ... успех и търпение ти желая в това велико начинание! Grinning

# 51
# 52
  • София
  • Мнения: 3 906
Да попитам за крема - става ли за кърмещи мами? Някой може ли да сподели състава, плс.

# 53
  • Мнения: 8 462
Не съм ползвала антицелулитния на Леокрема но си взех брошурка от Бонжур.Ето какво има в него:кофеин,гуарана,фитоексракти и конски кестен.Мисля че заради кофеина не става за кърмещи.Но в брошурката виждам и един крем -редуциращ крем за корем и бедра.В него няма кофеин.Най-добре е да минеш покрай Бонжур и да си вземеш една рекламна книжка.Там е описано всичко много подробно.

# 54
  • София
  • Мнения: 3 906
emia,

Благодаря. Далечко ми е Бонжура, за това питах. Щом има кофеин, ще чакам - няма начин.

# 55
  • Мнения: 356
Цитат на: _kalina_k
.... И хич не е скъпо - 1.50лв на ходене, 1 час. ....

Вие в София сте щастливци. В Добрич едно посещение на тае бо струва 4 лв.

# 56
  • Мнения: 1 533
Цитат на: andulina
Цитат на: _kalina_k
.... И хич не е скъпо - 1.50лв на ходене, 1 час. ....

Вие в София сте щастливци. В Добрич едно посещение на тае бо струва 4 лв.


По-към Русе даже Laughing

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Цитат на: _kalina_k
Цитат на: andulina
Цитат на: _kalina_k
.... И хич не е скъпо - 1.50лв на ходене, 1 час. ....

Вие в София сте щастливци. В Добрич едно посещение на тае бо струва 4 лв.


По-към Русе даже Laughing


E вече крайно време стана да ти идвам на гости Wink  - и козметичката помня, и тае-бото ти по-евтино от моето ( много ми го увеличиха значи, хептен не връзвам бюджета вече Imp ) - даааа, ще взема да постегна малко багаж Laughing !

# 58
A има ли противопоказания при кърмене този крем?
Аз мога да похваля процедурите ендермология. Малко са скъпи, но аз съм на 6тата от 10 и има положителен ефект при разбиване на целулита, заглаждане на краката и сантиметри. Руми, която е моята масажистка от център Борекс е факир!
З.

# 59
  • Мнения: 1 533
Цитат на: mam4e

E вече крайно време стана да ти идвам на гости Wink  - и козметичката помня, и тае-бото ти по-евтино от моето ( много ми го увеличиха значи, хептен не връзвам бюджета вече Imp ) - даааа, ще взема да постегна малко багаж Laughing !


Oтивай тука бързо!   Laughing
Четох във вестника обаче, че в Бургас се раждали жените с най-стройни снаги в Бг. Затова ви е скъпо тае бо-то, нЕмате нужда просто. И пак там пишеше, че в Бургас няма естествени блондинки! Лилита да си признава веднага Laughing лъже ли статистиката или тя лъже нас!

Общи условия

Активация на акаунт