Passione Natalizia 2 - Италия 75

  • 20 681
  • 281
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 750
Дуне тази седмица отиваме да ваксинираме Габи PeaceРеших да минат фестите и тогава,4е по принцип вдига температура ConfusedСнощи се събуди в 3 посреднощ с неистови писъци.Пла4еше все едно го колят Cry.Никога не съм го 4увала да пла4е така,а и той не е ревльо по принцип а то каква била работата Simple Smile ще си имаме зъб4е.

# 31
  • Мнения: 3 425
Ей ме на и мен банда;)

Моми4ета надявам се да си прекарвате супер:)

Нас ни хвана стомашно-чревния вирус и е досадно това постоянно гадене  #Crazy
Мишлето засега е 'салво'  Praynig

Дани,аз не съм ти писала,но те мисля често:)Стискам палци:)

Ник, и мишлето е ваксиниран за минингит!Преди първата година са 3 дози,както е писала Дюн....след 1та год са 2 дози,а след 2та само една доза!Ти си прецени,но аз реших да не рискувам и да изчаквам  Peace

Лени, кой е ресторанта?Идиотско е отношението в Бг в кафенета и ресторанти...просто нямам думи!Аз, от личен опит, не се и научих да не им обръщам внимание  Crossing Arms А и ние сме с голяма разлика във възрастта и си мислеха,че съм си хванала банкомат  Sick дори и в хубави ресторанти де,което е още по - Sick

Краситруд какво ли прави?

Наоколо съм малко  Crazy

# 32
  • Мнения: 1 545
Честита нова година! Да сте живи, да сте здрави, много късмет и любов през цялата година!
Хайде, разказвайте какво ви се падна от късметите - на мен - здравето. Тук фоерверките бяха страхотни, половин час от полунощ продължиха без спиране, невероятна гледка, а иначе бяха започнали още от 30-ти.
Много поздрави и от Анджи. Те си бяха тук по Коледа, а вчера трябваше да летят до София с Уизеър от Рим. Да, ама снощи ми звъни и вика "познай откъде се обаждам". Аз казвам - от София - а тя - " да, ама не, на път съм пак за Наполи". Мотали ги цял ден на летището, бил в неизправност самолета. По едно време им предложили полет до Полша, и оттам до София, но в неизвестен час. Те се опитали да вземат полета на АлИталия, но не успели да си вземат навреме багажите. Та сега ще летят утре. Дано нямат проблеми този път.

# 33
  • Мнения: 764


На мен се падна спокойствието а на моят мъж-работата,ха сега,кажете,4е не са намествани Mr. Green
Ох,с тези самолети голямо 4удо,една компания за свят няма Tired

# 34
  • Мнения: 6 167
Честита Нова Година, дружки италиански!
За всички здраве, щастие и късмет през 2008ма!

Късметите.. на мен здравето, на мъжа ми работата  Twisted Evil

Снощи си бяхме двамцата, беше романтично, приятно. Сутринта ходихме до Милано Мариттима да пием кафенце с разни махмурлии от курорта станали рано. Направихме и разходка по плажа, ама доста хладно беше.


Ама тези компании самолетни....  Sick

# 35
  • Мнения: 1 545
Лени, и при нас така - на Валтер - работа, ама и печалба, а на Бобо - парички колкото звездите в небето  Laughing

# 36
  • Мнения: 750
4ЕСТИТА НОВА ГОДИНА

# 37
  • Мнения: 3 638
Сурва, сурва Нова Година! Живи, здрави догодина, догодина до амина!

Последна редакция: вт, 01 яну 2008, 21:56 от fata morgana

# 38
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Честита нова година! Да сте здрави, весели, бързи, смели и сръчни във всяко начинание и да се радвате на послушни рожби и мъже!

Ние преядохмеееее, е аз сам тренирана, ама Вито, горкия доста страда от това ни " нещастие", де ни сполетя на тия софри. Ами аз не успях да направя баница, та каквото сабя покаже Joy!
Иначе за Коледа си свих едни лозови постни сърми от замразени листа стаджионати доста време....
Много съжелявам за неприятностите ви с тия полети, ама и времето играе лиши шеги, чувам от нашите било як студ, сняг и чакали виелици ...

# 39
  • Мнения: 5 476
Честита Нова година, момичета! Hug Heart Eyes
Най-искрени благопожелания от мен за здраве и сили, за ползотворни дела, топлота и доброта – дарявани и получавани! Hug
За дни на радост с усмивки и веселие и за много мигове на сбъднати мечти!  bouquet
Наздраве!!
Grinning



Ние преди 2 часа се прибрахме от Фриули, изкарах 4 дни (вкл. и 31 декември)с температура 39 градуса, хвана ме новия грип, дори в неделя сутринта викахме лекар в дома на приятелката ми.  Tired
  Сега съм добре и се надявам с този грип да са си заминали и всички негативни емоции от миналата година. Peace

# 40
  • Мнения: 170

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА, ДАМИ! Да сте живи и здрави, красиви и усмихнати! И много обичани!

# 41
  • Мнения: 3 425
За Много Години и от Мен!!!!!!Здраве Най-Вече Ви Пожелавам  Peace
 


# 42
# 43
  • Мнения: 2
Здравейте,интересуваме въпроса за отглеждане на бебче в Наполи(детски градини,такси,лекари и пр..)
Значи бях в Наполи преди една година,работех там 5 месеца,но се върнах че жена ми трябваше да ражда и сега пак мислия да се връщам да работия,но искам да си взема жената и детето,така че ако има татковци и мами живеещи там ,ако има как да ми дадат някои съвети.Благодаря предварително Rolling Eyes Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 708
За много години и от мен

Нека Новата 2008 носи много здраве и късмет на семейтсвата ви  Hug
На Деска и Дани желая и здрави,прекрасни бебоци през новата година.

Ние сме добре.Аз ходя на работа,на6ите са тук.Ехххх лесно се гледа дете покрай баба и дядо  Mr. Green
Алесия е много послу6на с баба си и дядо си,но като се прибера аз се по4ват едни капризи едно 4удо.4ак по4вам да се притеснявам от факта,4е е ужасно нервана като е с мен.Все иска да я нося,гу6кам  ooooh!

Ина4е празниците минаха добре.На нова година татко ми приготви страхотна трапеза.Имахме си баница с късмети,заек със зелен4уци и о6те достра други вкусотии.
След ве4еря аз и Маттео слезнахме на центъра.Прекрасно бе украсено,има6е концерт,фоерверки над езерото.Абе позабавлявахме се,пък и не бе6е толкова студено.

Сега ви цункам вси4ки и о6те веднъж 4ЕСТИТА НОВА ГОДИНА Hug

Общи условия

Активация на акаунт