Отзиви и снимки от Коледния купон!

  • 8 071
  • 126
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 034
Леле, Ивичееее, толкова ужасяващо ли сме излезнали с тази мацка?  Sunglasses Mr. Green
 Heart Eyes
Добре, че получавам известия за темата, та да се сещам какъв страхотен купон беше!
А сега съм болна и Калина се разболя....абе.... Crazy

абе, мила, ти не ми изглеждаше толкова на градус....  Mr. GreenCrazy не помниш ли, че ме помоли да не публикувам една снимка?
 но само кажи, и я пускам. Grinning

изглеждате си иначе супер.
по-точно ти, защото от другата мацка се вижда само една част. интересна част. задна част.....май казах много...

оправяйте се бързичко, че не е добре да се боледува. Peace

# 121
  • Мнения: 10 758
ААААААААААААА, искам да я видя тая снимка, пък Crossing Arms

# 122
  • Мнения: 3 034
не знам.
 да каже правда_z....   Laughing
 
обещах някакси....ще ми излезе лошо име, ако не си спазя обещанието. Crazy Mr. Green

# 123
  • Мнения: 2 614
ААААААААААААА, искам да я видя тая снимка, пък Crossing Arms

АААААААААААААААА, не давам, сетих се коя е снимката, първо като главен редактор на тази фотосесия ще я погледна, ако Ивиче благоволи и после....  Thinking newsm78 Mr. Green

Ивиче, пращам и-мейл на лични  Mr. Green

# 124
  • Мнения: 10 758
Стисли Crossing Arms Mr. Green

# 125
  • Мнения: 3 034


Ивиче, пращам и-мейл на лични  Mr. Green

става. ама побързай, че заминавам и следващите 4-5 дни ще тръпнеш в очакване.  Sunglasses

La Bomba, споко.  Wink аз на лични ще я уговоря и правдата ще се навие. Mr. Green
и не е чааак толкова скандална...

# 126
  • Мнения: 10 758


Ивиче, пращам и-мейл на лични  Mr. Green

става. ама побързай, че заминавам и следващите 4-5 дни ще тръпнеш в очакване.  Sunglasses

La Bomba, споко.  Wink аз на лични ще я уговоря и правдата ще се навие. Mr. Green
и не е чааак толкова скандална...
Ми ето, щом не е скандална Whistling


Абе аз пак да си питам..........никой ли не ми видя дядоколедовата шапка бе Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт