NAN ili fizolak>???????ПОМОЩ !

  • 1 539
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 159
Нито едното щом имате запек. Чувала съм, че някои бебчета не се запичат от тези млека, но те според мен са рядкост. Препоръчвам ти в този случай Аптамил Комфорт 1.  Добри алтернативи са Милумил, Аптамил, Нутрилон.

# 16
  • Мнения: 493
Ние пък бяхме на Аптамил АР и откакто спря да повръща минахме на НАН.Нямам проблем със запека,дори мога да кажа,че е по-добре от преди.

# 17
  • Мнения: 814
И Нан, и Фризолак, имат славата на запичащи млека. Разбира се, това е много индивидуално, и ако някое бебе се е запекло от тях, това не означава, че при всички бебета ще има такъв ефект.
Аз давах Аптамил. Бебето ми нямаше никакви проблеми с него.
Напоследък, обаче, на пазара се появиха нови млека Аптамил, и доста майки се оплакват от тях.
Ако сега трябваше да избирам мляко за моето бебе, бих се спряла на Лактана Био. Не е особено популярно, понеже се продава от скоро, така че не вярвам много майки да ти го препоръчат. Но от отзивите за него и от информацията за самото мляко, мисля, че е добро.

Да, и аз не знам защо свеждаш избора само между тези 2 АМ. Вярно е, че те са най-масови, но това не значи най-добри. Подкрепям изказването на Vivi, с тази разлика, че аз имах шанса Simple Smile (поради възрастта на сина ми) да преминем на Лактана БИО и съм изключително доволна. Ако искаш, преди да направиш окончателен избор, по-добре се запознай със съставките на АМ, които са на пазара. Съществуват характеристики като пробиотици, бифидобактерии, желязо, калоричност, органичен произход и т.н., които според мен имат голямо значение. Освен това ми прави добро впечатление, че на фона на растящите цени на всички останали АМ, цената на Лактана се задържа (дано и занапред е така)?!

# 18
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
И ние се дохранваме с Фризолак.

# 19
  • Мнения: 508
И според мен млеката на Милупа са най-добрите. Синът ми е на Милумил и нито един ден, откакто се е родил не е бил запечен. Аптамил и Милумил са малко по-скъпи, но ти спестяват доста излишни главоболия. Предпазват те и от риска да захраниш по-рано, заради това, че детето е запечено. И все пак самото дете ти показва кое мляко е най-добро за него. Години наред българите не са имали друг избор, освен между НАН и Фризолак и пак децата им са здрави, ти решаваш.
И НИе ядем милумил и сме ок,аз бих се спяра на него разбира се;напоследък смениха нещо опаковките на Аптамила и не съм сигурна за него,но е по-добрия вариант от Фризолака и Нана;ВЪПРЕКИ ТОВА ВСЯКО ДЕТЕ Е РАЗЛИЧНО.А  може и Нутрилон.

# 20
  • Мнения: 565
Ние сме на НАН от края на 1-я месец и нямаме никакъв проблем. Всяко дете си е индивидуално и не знаеш как ще реагира на каквото и да е АМ. Пробвай с едното, което сама прецениш. Ако видиш че му е добре си карай с него. Ако се запече много или повръща тогава го смени с друго. Нормално е при смяна от кърма на АМ да се запече леко. Аз и дадох 1-2 пъти чайче Блевит и нещата си се нормализираха.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 124
нито Нан нито фризолак (мое мнение)
И двете не ги харесваме  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт