Рицарки на Коледното чудо 24.12.2007 – 30.12.2007

  • 9 096
  • 374
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 2 897
На мен Дядо Коледа ми "донесе" още миналата седмица 2 чифта ботуши, 2 чифта дънки, 2 корсета, палто, процедури при козметик  Crazy! А вчера и малко пари в кеш, явно "забравени" долетяха.

В 2 града ми се падна паричката, в 1ия беше малко нагласено, ама какво - може от някоя далавера да забогатея, а във 2ия си е било честно и почтено.

Хапнах 2 хапки питка, 2 хапки зелева сърма с ориз и 2 хапки боб на фурна с маслини.
Уважих трапезата  Grinning!
Важен е жестът!
Иначе си хапвах задушени карфиол и моркови, и чушки от туршия, без захар и олио.

Но голямото ядене ще е днес, защото ще има режимна храна в застрашителни количества.
Очертават се:
- зелена салата с авокадо и рачешки рулца
- задушен карфиол залят с дресинг от сметана, зехтин, лимонов сок и копър
- бутове и крила от домашна пуйка, и свински пържоли с кисело зеле на фурна
- мезета
- ядки
- Коледен щолен и Английски коледен пудинг (това вече ще го пропусна).

# 32
  • Мнения: 2 492
- зелена салата с авокадо и рачешки рулца

Дени , Честита Коледа съвсем лично ти пожелавам , нали си ми от  любимките .  Heart Eyes
А таз салата се очертава и в нас да я има ...
Аз нямам твоето търпение по две хапки да ръфам , каквото ми сложат в чинийката си го изяждам .
След малко отивам да правя една торта от готварския " Торта от Котешки езичета " .
По късно ще се видя с приятелки , всяка Коледа се събираме да се почерпим на обяд и да си раздадем малки подаръчета .
Така съм преяла , кой панталон ще ми стане .  Confused

# 33
  • Мнения: 2 897
Пуки, Весела Коледа лично и на теб, нали знаеш, че и ти на мен си ми слабост, имам чувството, че искам да отслабнеш почти, колкото ти го искаш и КОГАТО (а не АКО) това стане сигурно ще се радвам почти колкото теб   bouquet!

И аз ям колкото имам в чинията, против природата ми да е оставя каквото и да било в нея, ако ще да не ми е много вкусно, ако ще да съм невероятно преяла, в чинията ли е - изяжда се, няма друг вариант. Много неприятен навик, но цял живот съм си така... Тепърва да го изкоренявам.. Не ми се занимава  Wink!
Затова аз си сипвам винаги Mr. Green! Е ако съм на гости няма как, но пък настоявам да ми сложат малко, а вчера си бяхме у баба и там мога да си се разпореждам както си искам.

А за салатата - тя си е класика. Яд ме е само, че нямах време да купя сурови белени семки - тиквени, слънчогледови, или пък сусам, че те много добре се вписват.

Ние пък си имаме Коледен семеен обяд, а не вечеря.
Всички друго си имат вечеря.
И така се разминаваме и не мога с никого да изляза.
Но време за излизане има.
Днес е за семейството.

# 34
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Честита Коледа  Hug
Успех във всичко, което умеем, късмет във всичко, което не зависи от нас и сбъдване на всичко, за което мечтаем!
 Heart Eyes

# 35
  • София
  • Мнения: 1 642
Честита Коледа на всички! Да ви донесе много любов, здраве и късмет!   bouquet

# 36
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Сега се върнахме от Коледното тържество, което беше в читалището. Тази година не можаха да изкарат конете  с шейната, защото има много лед и ги е страх да не им повредят краката  Cry. Обаче тържеството мина страхотно.
Пожелавам на всички хубав и усмихнат ден. Hug

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 14 075
Весела Коледа на всички! Много щастие и любов!!!


# 38
  • Мнения: 2 331
Честито Рождество!Бъдете здрави!

# 39
  • Мнения: 1 366
Ехо милички! Честита Коледа!

Аз пък да Ви се ожаля, нещо се поразболях. Глас изобщо нямам, а по-неприятното е, че гърлото ме боли. Ама не е фатално, разбира се. Снощи бяхме поканени у приятели, но заради мен не отидохме. Синето обаче като разбра каква е хавата, каза, че ние ще си направим празненство. Извади детето елхичка, с каквото имаше я украсиха с малката. Пък тя беше на седмото небе. Направи и една бърза вечеря детето и така ... Беше направо великолепно ... За калпак на това удоволствие ми се обади класната му, за да ми каже, че на последния учителски съвет неговото име е събудило само хвалби ... еее, и аз като една пуйка се надувам сега. Няма по-добри от мойте гарджета  Crazy

Най-топли прегръдки!  Hug

# 40
  • Мнения: 2 956
ВЕСЕЛА КОЛЕДА МОМИЧЕТА. ПОЖЕЛАВАМ ВИ ВСИЧКОТО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ- КОЛКОТО МОЖЕТЕ ДА ПОНЕСЕТЕ,ЧЕ И ПОВЕЧЕ  Heart Eyes Hug ОБИЧАМ ВИ. ЦЕЛУВАМ И ПРЕГРЪЩАМ ВСИЧКИ.

# 41
  • Мнения: 2 040
ВЕСЕЛА КОЛЕДА!
ЗДРАВЕ И ЛЮБОВ
  bouquet

# 42
# 43
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ванче, и ний те обичаме, кажи нещо повече де Grinning...

# 44
  • Мнения: 2 487

     ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО !

    ДА СА ПЪЛНИ КЪЩИТЕ ВИ СЪС ЗДРАВЕ  И БЕРЕКЕТ   bouquet

     


Общи условия

Активация на акаунт