Удължаване на коса 2

  • 16 988
  • 326
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 7 801
Руске, не ме разбра. Нали искаш да я питам, колко реда и цена, имах впредвид това по снимка да каже, а не да ти поръча косата, как въобще си го помисли.  Crossing Arms

А иначе фризъорката ми идва в къщи, утре ще и звънкам да се уговорим.

# 316
  • Мнения: 4 435
Ай,ай,дай една снимка,не се прави. Sunglasses Там дай някоя от купоните да те види жената. Whistling

# 317
  • Мнения: 7 723
Уф, ноу сте гадни Crossing Arms
Чакайте да намеря некоя по- трезва снимка..... Whistling

# 318
  • Мнения: 4 435
Има трезви,има.Аз съм ги гледала. Party

# 319
  • Мнения: 7 723
Има трезви,има.Аз съм ги гледала. Party
Е да, ама там съм къдрава и не е реално.
Ето една снимка от морето Flutter
.....обаче и тук съм със шнола отзад, а и сега косата ми е малко по- дълга.... Crazy

....ей ся ще кажа на щерката да ме снима..... Whistling

п.п- Славче, понеже тая тема надхвърли 15 стр.,
а и ми дължиш услуга, щото се пльоснах тук в цял ръст,
ще ида да пусна нова тема.... Whistling
Може, нали? Flutter Гуш! Hug Ай лав ю! Heart Eyes

# 320
# 321
  • Мнения: 16
                     HAIR UDULJAVANE

zdraveite kazvam se iva uduljavam kosi po vsqkakuv nachin!!
tova sa cenite mi,ako nqkoi go interesuva,moje da mi se obadi!!az prashtam kosata po kurier,vie ia vijdate,ako vi haresa koeto shte e 100 na 100 q vzimate! kosite sa mi super i sa mnogo evtini!!! podrujkata se pravi na 3-4 meseca,i te v salonite vzimat 20-30lv za tova!!!

            50sm dujina na 1.75 tresa koiato stava za 6 reda e na 200lv
            55sm duljina na 1.45sm tresa stava za 4-5 reda 210lv
            70sm duljina na 1metur tresa stava za 3 reda v zavisimost ot tova na kolko plasta se slaga!!!

po salonite vzimat 20-30 leva za da vi ia slojat!az preporuchvam da se slaga na shtipki,zashtoto ne vredi na vashta kosa,i po vsqko vreme,mojete da ia mahate i slagate!
kosite za suvsem leko chuplivi,mojete da gi izpravqte kudrite s masha,difuzer i vsichko ostanalo!
                                                       0878590851 IVA

# 322
  • Мнения: 1
здравейте на всички вече цял месец събирам инфо за удължаване на коса и не мога да реша къде да отида. Моля помогнете ми. Дайте ми координати на салони от които сте доволни и където цените са нормални. Благодаря Ви. Мейла ми е s.serafimova@abv.bg.

# 323
  • Мнения: 2 407
Аз съм за Екселент, намира се в Зоната до софийска вода!0898614444.

# 324
  • Мнения: 4 435
Айде да се пише в новата тема,вече сме на номер 4.

# 325
ako nqkoi se interesyva prodavam kosa na klipsi 2 dvoini reda  kestenqva na ki4yri 4isto nova e 6te pratq i snimki 190 lv e-mail lidia_sp@abv.bg skyp what_is_lovee

# 326
аз сам с удължена коса от.... 7 години, и от 2 год си иа поддаржам тук в българиа за6тото преди това у4ех наван и , просто се налага6е да да го правя!
та след като си дидох в бг. много се ровех и след като ми се наложи безброи пъти да се карам с разли4ни фризъорки за ло6ото ка4ество на косите които педлагат, най после открих едно малко кипро салон4е в бургас което е собственост на една мацка която е работела далги години в 4ужбина и се е занимавала предимно с удължаване на коси и до сега каквото ми е предложила като ка4ество е било ... просто невероятно, тя сама си подбира косите и работи директно с италия и поради тази при4ина и цените и са доста конкурентни!!! та моя сажет мили мамите е разу4ете добре за какво става вапрос за6тото 80% от косата която се внасиа тук в бг. е 2, 3 и 10 ка4ество!!!
а това салон4е дето ви казвам се намира на патриарх етими 43 мацето се казва ани тел и е 0899964376!!!
касмет!!!!

Общи условия

Активация на акаунт