само на кърма а не ака

  • 2 157
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 829
Принцеса Глиганеса, ти специално се регистрира за да може да обидиш някого, нали?
Би ли била така любезна поне да уточниш кое е щуротия според теб, или всички мнения, освен твоето са глупости?

# 31
  • Мнения: 18
И ние имахме същия проблем.Т.е. аз имах този проблем,защото се оказа,че детенце не ака,понеже усвоява всичко,което хапне и нямя какво да изхвърля.Така че не се притеснявай.На бебчо всичко си му е наред,а мама излишно се тревожи.

# 32
  • далечно
  • Мнения: 1 029
кърмените май рядко или изобщо не се запичат. Моят син на 4-5 месеца и изкарвал и само с адно акане на седмица - акушерката ми обясни, че това значи че добре усвоява кърмата, без остатък  Laughing

на тази възраст ще си покаже ако е гладен, споко!

# 33
  • Мнения: 3
моето бебе вече го прави няколко пати да не ака по 4-5 дни и на мен ми казаха че е нормално,и педиатарката също.вече се изаква няколко дена подред.Успех при вас.

# 34
  • Мнения: 113
Споко и ние сме така вече месец и нещто...по 2 до 7 дни между акане, но на 2рия ден започва да става много нервен, напъни пръцкане рев  Sad  общо взето гледам да му помогна на 3-4 ден, че започва вече много да се мъчи и противно на очакванията за кърмено бебе излиза огромно количество  Crazy
Само майката може да прецени дали бебока има нужда от помощ....ако като цяло се чувства добре го остави  Peace

# 35
  • Мнения: 210
И ние имахме същия проблем.Давах му овесена вода-не помогна.Затова го захраних по-рано- на 3месеца с плодово пюренце и всичко си дойде пореда си.

Общи условия

Активация на акаунт