А стават ли по Коледа чудеса?

  • 9 279
  • 90
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 13 512
Да, стават! Изпитах го лично и това са думите, които всеки ден чувам. Имаме нов член в семейството- едно сладичко момиченце на почти 7 години . Очаквахме процедурата  да приключи към февруари, но ето,че стана чудо и детето на Коледа беше вече с нас! Най- красивата ни Коледа! Вярвам в чудесата по Коледа! И нейната мечта да има дом и семейство също се сбъдна по Коледа!
Страхотно! Поздравления Hug За момиченцето може би наистина е чудо Grinning
Не, не мога да опиша радостта  в очите и, щастието..тя сияе просто! Е как да не е чудо това ..но не само за нея, за нас също е чудо.

# 61
  • Мнения: 2 829
Монда!Честито!! Hug
поздравления Hug Hug

# 62
  • Мнения: 3 453
Благодаря ти, БорисеHug

Монда,
Честита ви радост! Пожелавам ви незабравими мигове заедно! Твоето споделено чудо стопли душата ми и ме зареди с така нужната ми надежда! Благодаря ти! Hug

Всички деца са Божие чудо! Само дето не всички родители разбират това и не оценяват своите чудеса. Някой приемат децата си за даденост. Онези, които са чакали своето чудо години наред, борили са се за него, изстрадали са го, те оценяват и приемат чудото да станеш родител.

Последна редакция: чт, 27 дек 2007, 22:50 от _Hope_

# 63
  • Мнения: 69
Значи децата, които не са заченати, родени, проходили, проговорили... по Коледа не са чудо?
Интересно, като се има предвид, че моите раждания бяха определени именно като "чудо" от лекарските екипи.

Рени нищо подобно.И твоите деца са чудо просто в случая явно неколедно
За мен всяко дете е чудо и всяка крачка в раzвитието му е чудо. А когато е на Коледа е още по_голямо чудо,zащото е много свят ден. Чудо са и падащите zвеzди на Коледа,всяка година ги има. Сигурно има и логично научно обяснение zа това,но zащо трябва да го търсим? Не може ли да приемем,че е чудо?

Монка поzдравления. Мога да си представя,колко беzгранична е радостта ви.

# 64
  • Мнения: 1 470
   Преди три години в навечерието на Коледа,с децата си бяхме в къщи и се приготвяхме...Аз в момента оправях денската стая,но в приглушената светлина на нощните лампи и светкащите лампички от елхата...Беше топло и уютно у дома!Децата се приближиха заговорничешки,и ми казаха че решили били какво искат Дядо Коледа да им донесе.Ние вече бяхме писали писмата,но ми направи впечатление единноста им,и за това с внимание ги попитах -Какво?!-а те ми отговориха вкупом-БЕБЕ!!! Hug
   След един месец се оказа че съм бременна,и въпросното коледниче е вече на две и половина... WinkСега когато им пипа нещата,и те се сърдят,им напомням ,че те сами си го пожелаха...

# 65
  • Мнения: 1 072
Монда, желая ви да сте просто семейство.  Grinning   bouquet  Hug

# 66
  • Мнения: 516
Поздрави, Монда! Това е най- хубавият подарък.  bouquet

# 67
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Монда, Весела Коледа! За вас наистина е така.

# 68
  • Мнения: 13 512
Монда, Весела Коледа! За вас наистина е така.
Най-щастливата ни КОледа беше това!
Днес ме  гушнала и казва: "Мамо, ще те обичам цял  живот!".
Не, не мога да го опиша, а знам,че трябва да седна и да пиша и описвам...толкова много интересни неща ни се случват.

# 69
  • Мнения: 3 271
monda, нямам думи! Поздравления  smile3501 newsm20

# 70
  • Мнения: 2 353
  Монда, поздравления!
  Аз вярвам в чудесата, независимо дали са коледни или не, просто по Коледа сме по-склонни да ги забелязваме. И между другото всяко клише си има опашка.

# 71
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 534
[Днес ме  гушнала и казва: "Мамо, ще те обичам цял  живот!".
Монда,ревнах-веднаги си представих аз и моята покойна майка Sad
Поздравления и бъдете щастливи Hug

# 72
  • Мнения: 3 835
Монда!  bouquet

Чудо си е, цели два месеца по-рано и всичко останало. Красиво и вълшебно, точно като чудесата, в които вярват децата ни! Бъдете щастливи! Hug

# 73
  • Мнения: 13 512
  Монда, поздравления!
  Аз вярвам в чудесата, независимо дали са коледни или не, просто по Коледа сме по-склонни да ги забелязваме. И между другото всяко клише си има опашка.
Нашето наистина беше чудо по Коледа. Допреди месец цялата тази история беше невъзможна да се случи. И - от един телефонен разговор, подаването на документите- до идването  на детето у дома не минаха и 10 дни. Всичко течеше по мед и масло, вдички институции- максимално услужливи, експедитивни- решени да помогнат на детето на всяка цена!

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 4 226
Монда, Весела Коледа! За вас наистина е така.
Най-щастливата ни КОледа беше това!
Днес ме  гушнала и казва: "Мамо, ще те обичам цял  живот!".
Не, не мога да го опиша, а знам,че трябва да седна и да пиша и описвам...толкова много интересни неща ни се случват.

Монда, приеми и моите поздравления и пожелания за много щастливи Коледи занапред заедно!
Много емоция струи от думите ти, съхрани това чудо колкото по-дълго можеш - сигурна съм, че е  уникално   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт