Канадски мами, ще се делим ли на подгрупи?

  • 1 159
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 978
Мариане, къде се изгуби бе жена?

# 16
  • Мнения: 2 452
Цитат на: Anonymous
Извинявайте че се намесвам, но не мога да разбера какво му толкова харесвате на Монреал.  На мен ми се вижда страшно мръсен и хаотичен.  Отава определено ми харесва много повече, особено за живот с деца.


Монреал е град с душа, за разлика точно от Отава например, където няма живот. Аз каза "'ако избирам със сърцето си", да, обаче избирам с главата си и затова след като родих дете и имах възможност да избирам къде да живея с детето си се спрях точно на Отава. По-скоро на покрайнините на Отава. Тук е спокойно, та дори намирисва на скучно, но нали детето ми е добре? Вярно, че животът ми е коренно променен - в момента приоритетите ми не са музея на съвременното изкуство и Плас дез Артс или пък разходките до планината (които между другото правех всеки уикенд), а правенето на папетс (Дебеланке, внимавай, ще ти открадна професията Laughing ), шиенето на рокли на принцеси от каквото ми хрумне (последно ще правя такива от дантелени каренца за маса от доларовия магазин), майсторенето на фигурки от пластилин и други такива неща от ежедневието....
А Монреал си е Монреал; няма какво да коментираме....

# 17
  • Мнения: 966
Цитат на: White Raven
Мариане, къде се изгуби бе жена?



Tyk sam ama naposledak niamam vreme  za forymi   Cry  Cry  Cry

# 18

Общи условия

Активация на акаунт