Доказване на бащинство.Как?

  • 6 379
  • 78
  •   1
Отговори
# 75
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Благодаря за всичко  bouquet
Ужасно трудно е да продължа и само малчо ми е стимула...
Имам чувството, че съм се превърнала в един призрак, който само чака ноща, за да живее чрез съня...Чакам, от момента в който се събудя, чакам да заспя и да сме заедно с моята любов, а и той идва - всяка нощ идва в съня ми.
Страх ме е, чела съм тук там, че със скръбта си държим душата на починалия около нас и това не е добре за него, но някак нямам сила да му кажа да си върви.Не намирам сила да му кажа да тръгне по пътя си определен от Бог.Мисля за това, навивам се, но не мога.Сърцето ми се къса, само докато мисля, как да му кажа да си тръгне.Това е може би първият път в живота ми, когато знам, че не трябва да правя нещо и вредя, като го правя, но по никакъв начин не мога да спра...
 Cry Cry Cry

# 76
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Страх ме е, чела съм тук там, че със скръбта си държим душата на починалия около нас и това не е добре за него,


така е... , но и ти самата нищо не можеш да сториш. ТО ще си дойде от само себе си... повярвай, минах по тоз път.  Sad
Кураж и голяма прегръдка.  Hug А ако имаш нужда от рамо за поплакване, ей ме.

# 77
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
 Душата казват 40 дни е около милите хора. Пусни изплачи си мъката не задържай. Много е рано да го пуснеш.

# 78
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 145
Много рядко плача, но от твоя разказ ми стана ужасно мъчно. Искам да ти кажа , че ти си една много смела жена и майка. И знам, че ще намериш нужните сили да продължиш напред. Прегръщам те толкова силно. Ако имаш нужда от приятелско рамо или просто да си излееш мъката пред някой аз съм насреща по всяко време.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт