Най-леката лятна количка?

  • 49 896
  • 355
  •   1
Отговори
# 345
  • Пловдив
  • Мнения: 23

 Мисля, че ще полезно всеки да споделя за своята ляка летна количка и + и -. Аз нали взех едно Чико Кади:
+ лека /5кг май по-последни данни/, маневрена, амортисьори
- най-големият недостатък е сенникът - ужасно непрактичен - като го махна плата се изулва надолу, пречи на чантата с багаж, като го сложа малчо го дърпа, не предпазва и от вятър, и сигурно от слънце, защото слънцето нали само по обяд е вертикално над нас Simple Smile, няма кошница отдолу за багаж и ремък за носене;
Изводи - продадох я искам нова лека, абсолютна практична, универсална, която да ползвам и зимата.
Сравних я с Х-лендъра от същия тип /една приятелка има/. По-добър е:
+ кошничка за багаж, ремък за носене, като цяло изработката му е доста по-добра.
- сенникът е същият


Само да отбележа, понеже аз отскоро съм с Х-lander, че сенникът изглежда като този на Кедито на Чико, но ме учудва това, че плата се свлича надолу .. Аз като го обърна така /както преди да се сгъне количката - вертикално/ даже си закачвам дамската чанта, която не е малка и плата на сенника я спира.. но не се свлича.. И аз си мислех, че ще е почти безполезен, но сега ми е удобен, сигурно защото още не съм свикнала с чадърчето. А кошничката е много малка, но поне я има. Кедито като че ли беше малко по-високо, не съм сигурна, защото съм я гледала само в магазина. Закопчаването отстрани на X-lander е по-удобно!

# 346
 Simple SmileА някой има ли Джордани free? Колко ли тежи?Коя ще е по добра Това Джордани,Х-lander ili Mouse, което се чака да дойде към 24 май в БГ? До колко се смъква седалката на Джорданито?Коя от трите е най широка? ??? newsm78
 newsm78

# 347
  • Мнения: 31 174
Момичета, чудя се между Макларън Триумф и Трип на Инглезина. Бебка е 9кг. и искам лекаи маневрена количка. Изчетох тук всичко и пак се чудя. Клоня към Трип, заради повдигането на крачета когато спи.Не знам.

# 348
  • София
  • Мнения: 1 715
Аз съм с Трип. Освен поставката за крачета има и амортисьори за разлика от Триумф-а, поставка за чаша/шише, по-удобни дръжки и багажник. Но е с 1,6кг по-тежка. И аз се чудех между тях Simple Smile Дъщеря ми сега е 10 кг. Не ми тежи и се управлява лесно. Прецени си на кое държиш повече! Успех Simple Smile

# 349
  • Мнения: 148
Аз имам Джордани Фрий,много е лека-6 кила,в сравнение спредната ми количка,изцяло летен модел и е по-скоро за по-голямо дете,каквото е моето(1,9 мес.)Гърба почти не се регулира,съвсем леко пада назад,посредством едни ципове,които се разкопчават.Но аз съм доволна,идеална е за моето дете,то не спи навън от месеци.

# 350
  • Мнения: 31 174
Аз съм с Трип. Освен поставката за крачета има и амортисьори за разлика от Триумф-а, поставка за чаша/шише, по-удобни дръжки и багажник. Но е с 1,6кг по-тежка. И аз се чудех между тях Simple Smile Дъщеря ми сега е 10 кг. Не ми тежи и се управлява лесно. Прецени си на кое държиш повече! Успех Simple Smile
Благодаря ти. HugЗапазих Трип и ще я вземем днес живот и здраве.

# 351
  • В море от любов
  • Мнения: 519
За мен най-леката лятна количка си е bebe confort VIT, само 4 кг !!!
Много е удобна, страхотна е Hug

# 352
  • Мнения: 31 174
Взехме Трип. Очарована съм. Добре, че прочетох тук. Страхотна е. Тъмно червена и прекрасна. smile3501

# 353
  • София
  • Мнения: 1 715
Взехме Трип. Очарована съм. Добре, че прочетох тук. Страхотна е. Тъмно червена и прекрасна. smile3501
Честито Simple Smile Със здраве да си я ползвате!

# 354
  • Мнения: 2 231
Взехме Трип. Очарована съм. Добре, че прочетох тук. Страхотна е. Тъмно червена и прекрасна. smile3501
Честито! Със здраве да си я ползвате. Не е важна толкова марката и модела, а дали ти и бебето ще си я харесвате. Да се возите (бутате) с кеф Laughing

# 355
  • София
  • Мнения: 6 254
Mouse на Delti - 4кг трябва да е по-практичен, като се добави чадърче. Но него още го няма.
Аз си взех такава - ето този цвят http://www.kasidabg.com/delti-mouse-orange.html. Наистина е 4 кг., платът се сваля (за да се пере, а и за лятото може количката да остане само по мрежата). Има малък кош за багаж и е много маневрена. Няма полулегнало положение, но е с големи гуми, които не се заклещват във всяка дупка.

Общи условия

Активация на акаунт