Хем за смях,хем не е:)

  • 2 299
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Ама то всичко, издаващо подобен звук върши работа  Grinning Иначе внимавай с топлото, защото то се прилага само ако си бсолютно сигурна, че са колики.

# 31
  • София
  • Мнения: 6 182
За майките дето се чудят няма ли да претоплят бебето ще кажа аз какво правех въпреки, че е родена зимата. Пусках сешуара на около 40 см насочен към коремчето и. Нашият е някакъв китайски и не е много мощен, но ако иамате готин професионален го отдалечете повече. Когато бебка се унесеше го отдалечавах и дори го обръщах на друга страна, за да не духа в нея. Но спра ли го се събуждаше. Баща и дори прави запис на звука и се опитвахме да го пуснем (записа) докато сешуара още работи, а после да спрем сешуара и да остане само записа (мале как го обясних ooooh!)...ДА ама НЕ, не ни мина номера...тънкото професионално ухо на бебка схвана разликата.
А ако изсушава въздуха - прострете и една влажна кърпа някъде.

# 32
  • Мнения: 3 550
И ние го ползваме от първите дни за приспиване. Действа безотказно! Ама като пораснат, дали ще действа или трябва да минем на прахосмукачка, после пералня и на края  newsm78 канго ли, що ли?  Grinning
А ти кога си смени ника? Скоро не съм те засичала из форума, ама аз не ровя много-много, та не знам.

# 33
  • София
  • Мнения: 6 798
Хейде бе,само моята мома ли е неандерталец,че само като му чуе шума и започва неистов рев?както и прахосмуча...

# 34
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
еееееееееееееее страхотни трикове мамчета  smile3521 ще ги заломня и като му дойде времетооооооооо.........

# 35
  • Мнения: 436
Сушоара помага и при зачервено дупе. Когато му се е случвало на малкия той пищеше и при допира с вода и при подсушаване. Щом пуснех сушоара и млъкваше. И е много добре защото подсушава идеално кожата и я подготвя за порцията крем. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт