Противозачатъчни Хлое

  • 19 899
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 588
SAMBI, не се отчайвай и не се настройвай така. Аз бях с поликистозни яйчници, заради които пиех Ясмин. Спирайки хапчетата, веднага забременях - още на първия месец. Simple Smile Даже не повярвах, защото и аз като теб мислех, че ще стане много трудно. Дано и при теб стане така. Hug

Иначе от Ясмина не съм имала странични реакции, добре го понасях, даже мисля пак да го започна в скоро време.

# 31
  • София
  • Мнения: 44 121
Ами браво ,че добре се чувстваш пий си ги аз още утре мисля да звънна на доктора да го питам какво да правя ,оф незнам само се спичам пък и с тази киста ,която ми беше излязла само се пртеснявам само си мисля глупости ,дори с мъжа ми още не сме почнали да опитваме за бебе но аз от сега съм се настройла ,че ще имам проблеми със забременяването -може би прекалено много си внушавам направо вече от внушения ще се побъркам

Обикновенно след противозачатъчни няма проблем със забременяването, точно като ги спреш фащаш и от поглед Wink
Само за едно ме предупреди моя док...понеже на хапчетата пише, че се чака първата чиста менструация и после опитите(за по-точно определяне на термина), но заради риска в това време да стане някоя киста по-добре да не се чака, а да се дайства точно в този първи месец още....

# 32
Много ви благодаря за окуражителните думи много е успокояващо да знаеш ,че и някой друг е минал през всичките тези стархове и притеснения през ,който преминавам и аз в момента ,дано и с мен всичко да бъде наред ,иначе и аз съм чувала че след прием на противозачатъчни ставало най-лесно защото се отключвала свръх овулация или поне нещо такова Embarassed

# 33
  • Мнения: 402
Много ви благодаря за окуражителните думи много е успокояващо да знаеш ,че и някой друг е минал през всичките тези стархове и притеснения през ,който преминавам и аз в момента ,дано и с мен всичко да бъде наред ,иначе и аз съм чувала че след прием на противозачатъчни ставало най-лесно защото се отключвала свръх овулация или поне нещо такова Embarassed
Еххх, че като станат едни близнациииии  Party

# 34
Eми да и аз съм чувала че поради това ,че може да има след приема на противозачатъчни повече от една овулация и може да стане многоплодна бременност Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 144
А  може ли да ми кажете на каква цена са понеже и на мен ми изписаха същите.Благодаря предварително

# 36
  • София
  • Мнения: 44 121
Хлое или ясмин?
Ясмина са между 17 и 20 лв.....предполагам и Хлое ще са толкова....

# 37
  • София
  • Мнения: 44 121
Eми да и аз съм чувала че поради това ,че може да има след приема на противозачатъчни повече от една овулация и може да стане многоплодна бременност Heart Eyes

брррр от това ме побиват тръпки...изобщо не мога да си се представя с близнаци, винаги съм се чудила как се справят майките на близнаци....възхищавам им се...ама нещо не е за мен....Wink

# 38
Аз си купувам по един блистер за месеца и единия блистер е 7лв но от други аптеки съм го купувала и за 8лв,те май в една опаковка са 3 блистера така ,че излиза около 21лв-24лв зависи от коя аптека ще го купиш-нали знаете какви разлики има в цените по аптеките #Crazy

# 39
  • София
  • Мнения: 44 121
Ясмина е по 1 блистер и това му е цената....

Общи условия

Активация на акаунт