Мога ли сама да приготвям сухарите?

  • 913
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 120
Можеш, от добруджа хляб беше казала нашата, аз лично също като всички други купувам....



А глутена е хубаво да се въведе към 10 месец...

# 16
  • София
  • Мнения: 4 588
Можеш разбира се. Моята педиатърка ме посътва да давам домашни. Препичам на тостера и слагам. Нищо сложно не виждам в това. Rolling Eyes

Въведох глутена на 7 месеца, което според мен е напълно нормално.

Последна редакция: чт, 27 дек 2007, 23:11 от passion

# 17
  • Мнения: 1 294
Можеш разбира се. Моята педиатърка ме посътва да давам домашни. Препичам на тостера и слагам. Нищо сложно не виждам в това. Rolling Eyes
Това което ти слагаш е препечена филийка, а не сухар.

Аз пък не разбирам какво му е домашното, на един домашно приготвен сухар с куппен от магазина хляб newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 4 588
Можеш разбира се. Моята педиатърка ме посътва да давам домашни. Препичам на тостера и слагам. Нищо сложно не виждам в това. Rolling Eyes
Това което ти слагаш е препечена филийка, а не сухар.

Аз пък не разбирам какво му е домашното, на един домашно приготвен сухар с куппен от магазина хляб newsm78

Каза, че слагали разни боклуци в готовите или нещо от сорта. Не знам колко е вярно. Посъветва ме да ги правя във фурната, но аз ги препичам на тостера и не е имало проблем досега. Каква е разликата? Blush

# 19
  • Мнения: 620
Аз пък не разбирам какво му е домашното, на един домашно приготвен сухар с куппен от магазина хляб newsm78
[/quote]
ми например липсата на консерванти. В хляба има подобрители и набухватели, в някои има и подсладители, но няма консерванти, няма от онези гадости, които на етикетите почват с буквата Е, а също и от онези неща, които  правят сухарите тъй крехки и хрупкави.

Сухарите могат да се правят в домашни условия, аз правя, не за друго, а защото вечно ми остава излишен хляб....

# 20
  • Мнения: 491
От 2 дни правя попара,но с купени сухари......много ме мързи Mr. Green

# 21
  • Мнения: 864
Защо да не можеш?!Ако ти се занимава действай  Peace

Общи условия

Активация на акаунт