Какво вие подарихте за Коледа ?

  • 2 393
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Mamica, споко де.
Това, че ТИ имаш такива взаимоотношения с майка си (с родителите си), не означава, че всички са така.
Пък нали знаеш, че в едно човешко сърце има място за много и различна по вид любов и обич. Така, че "най--скъпия" може да се употреби за всеки един от тях.
Не знам защо то мухата стана слон?  Shocked

# 16
  • Мнения: 2
на жената подарих пола за 100 кинта (щот съм ларж) , добре , че не знае цената иначе ше се разведем. На баткото подарих някакъв трансформърс...а на малкия (щото още не разбира) нищо не му подарих!

# 17
  • Мнения: 1 666
С половинката взаимно си подарихме ново фото.
На детето - самолет.
На племенниците - пуловери.
на детето на една приятелка, едновременно за коледа и рд - тракторче с ремарке, на самата нея - оригинален като изпълнение фотоалбум.
На майки, свекърви, етърви и прочие не съм подарявала коледни подаръци.

# 18
  • Мнения: 6 993
Ами някои неща още не съм ги подарила, не съм се видяла с избраните да ги получат.
Иначе - книги е всичкото.
На мъжа ми - Децата на Хурин.
На малката ми братовчедка (неполучила) - Малкия принц на френски.
На братчето и (и той неполучил още) - една малка книжка с картинки.
На кумата ни (именица вчера) - Бизнес етикет, да не я уволнят като мен  Crazy

# 19
  • Мнения: 1 470
на жената подарих пола за 100 кинта (щот съм ларж) , добре , че не знае цената иначе ше се разведем. На баткото подарих някакъв трансформърс...а на малкия (щото още не разбира) нищо не му подарих!
И вие мъжете нищо не разбирате Wink...Това повод ли е да останете без подаръци?! Hug

Аз и мъж ми,подарихме на децата много колички с дистанционни,без дистанционни,с писти,без писти,за компютри и обикновенни,и джойстици за компютрите им,с откат да могат по реалистично да карат...
На мъж подарих чорапи,камофлажен панталон,и елек с много джобове-такъв си искаше...
На майка подаръка,ще пристигне в края на февруари предполагам,защото ми се ще да и взема миалня,но ще се коалираме с брат ми,и ще го подарим за годишнината от сватбата им...Защото сега нямах време да се организирам,пък и януари и февруари са най-тежките месеци от годината,да ги изкласим,пък ще видим...

# 20
  • София
  • Мнения: 2 623
Оххххх и на мен са ми ужасно тежки  ooooh!
Като се започне от имения ми ден на 21.12.,
Коледа, Нова година, 06.01. Имен ден на малкия,
19.01. Рожден ден, 28.01. РД на таткото, 26.02.
РД на мама ..........................
А през Януари са родени повечето ми приятели
и техните деца. Просто свят ми се извива  ooooh!

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не знам защо то мухата стана слон?  Shocked
Не им се връзвай Wink

При мен свекървата е на 21.12,
Коледа и Нова година,
на 07.01- имен ден на мъжа ми,
на 10.01- рожден ден на малката,
на 10.02- моя рожден ден и имен ден на майка ми,
на 14.03- рожденния ден на голямата,
на 19.04- рожден ден на мъжа ми...
След това мога да си отдъхна Whistling

# 22
  • Мнения: 2 005
На най-близките съм пуснала тото, на синът ми куп подаръци , а на съпруга ми - боксерки  Peace

# 23
  • Мнения: 350
На мъжо Бинокъл - Юкон 16/50 - много му се кефи от 2 месеца разглежда сайтове  Peace ,
 на малката дрешки Бенетон, килимче Гора на Чико, сребърна нумизматична паричка "Пегас от Вазово" от декемврийското издание на БНБ
на родителите - кафеварка, селекция кафета и чайове, козметика
на свекитата - чанти, колани, козметика, Франклин за племенника, пари за брат ми, букети с плодове
Добро настроение!

# 24
Терапевтични подаръчета си тре'бат, все пак сме в най-шибаното време на годината, което сме изнасилили с толкова много празници само за да отклоним тежкия ъперкът на зимната депресия. Аз обаче нито обичам да ме юркат, нито искам да се чувствам като кучето на Павлов, за това и тази корпоративна идея с подаръци по команда може да ме накара възторжено да повръщам, но не и да ми влее добро настроение. Все пак празника е състояние на ума, не на календара.
На жена ми за коледа (навсякъде именуват празника с думи от производни на християнин, тук сме го нарекли на времето през което колим прасето) не купувам нищо. А и тя е достатъчно умна за да не си иска. И е свикнала да не разчита на протезите на мисленето (традициите) за да получи внимание и уважение. Защото знае, че не ми трябва повод (дума синоним на юлар, на юзда или на нещо което се налундзва на добитъци с цел да бъдат закарани без обяснение в непозната посока) за да я зарадвам с подарък. Както направих миналата седмица, когато й подарих собствен блог...
А наздраве по тоя случай!

# 25
  • Мнения: 803
На приятелят ми - лък с 3 стрели (спортен) - голям фен е на всякакви оръжия и подобни работи + торба с шоколади  Grinning
На майка ми - сребърна гривна с разни орнаменти по нея + фенер със свещичка, украсен с коледни мотиви
На баща ми - масивна запалка (от сорта на зипо, ама я взех от АРТ 93 - правят страхотни неща!)
На брат ми - кожен колан (пак от АРТ 93)

Смея да кажа, че улучих с подаръците и всички са доволни и щастливи Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 2 623

Смея да кажа, че улучих с подаръците и всички са доволни и щастливи Mr. Green

Това в крайна сметка е най-важното Simple Smile

аудист - много интересно интерпретираш думите  Hug
много ми хареса това :
Все пак празника е състояние на ума, не на календара.

# 27
На приятелят ми - лък с 3 стрели (спортен) - голям фен е на всякакви оръжия и подобни работи + торба с шоколади  Grinning
На майка ми - сребърна гривна с разни орнаменти по нея + фенер със свещичка, украсен с коледни мотиви
На баща ми - масивна запалка (от сорта на зипо, ама я взех от АРТ 93 - правят страхотни неща!)
На брат ми - кожен колан (пак от АРТ 93)

Смея да кажа, че улучих с подаръците и всички са доволни и щастливи Mr. Green

А за теб - кожен бич (пак от Арт 93)  Grinning

# 28
  • Мнения: 5 713
Подаръци за Коледа направихме на щерката: голяма плюшена черно бяла крава; лекарски комплект; мечок с куп дрехи, за да се преоблича; кутия с чинии, прибори, продукти, печка; кукла бебе, която е като истинска: говори, смее се, плаче, храни се, пее... Други, които получиха подаръци от нас са 2 дечица на едно приятелско семейство: пъзел 3:1, много нежен; телефон Мечо Пух.

# 29
На мъжа ми - парфюм Булгари и няколко чифта боксери Келвин Клайн, чорапи от същата марка.
На майка - несесер за нокти
На татко - колекция монети
на детето - стол с принцеси и много дрехи
На брат ми - 2 важни архитектурни книги
На снаха ми - блуза Мекс
А на мен ми подариха кола Крайслер
На свеки и зълвата - кутии за бижута.

Общи условия

Активация на акаунт