какво момиченце бях, какъв глиган станах!

  • 18 884
  • 399
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 155
Хайде всички след новогодишната нощ с нов късмет да  #2gunfire #2gunfire гадните килограми   Peace

Хайде.

И аз съм от лакомите и тези без воля. При мен  помагат диетите, в които се яде неограничено. За да мога да ям, когато съм нервна или ядосана. Например диетата 3 дена само сварен ориз, 3 дена само пил. месо и 3 дена само ябълки.
Или диетата с зелевата супа. Но тя ми е по-трудна, тъй като не мога да разнасям супа до работата.

От утре почвам отново. Че отново качих покрай празничните вечери.
Успех на всички!

# 31
  • Мнения: 1 092
За много години,момичета  Hug
И аз си избрах диета,в която се яде  Embarassed- безвъглехидратната  Mr. Green
Успех на всички и да се похвалим с много свалени килца  Peace

# 32
  • Мнения: 942
Мен ме е срам да пиша при рицарките. Та какво да пиша, че пак съм се наплюскала и се чувствам зле ли? Cry Ще пиша когато се нахъсам и започна някакъв режим, което отдавна се каня и не успявам Embarassed
Здравей, мила! Видях, че си от Шумен. При Дюканките ни има двечки, ако искаш идвай при нас, аз много съм доволна от режима.

# 33
  • Мнения: 903
lora_1, много ти благодаря мила. Аз съм решила някакъв ниско въглехидратен режим да подхващам , така че наистина може да се присъединя към вас Hug
Аз от утре мисля да я подхващам. Изядох новогодишната торта и сега спокойно мога да започна.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Към авторката !!

Незнам за диети,аз не съм голяма привърженичка.Да ме извинят всички момичета на диета   bouquet
Първо важното е да имаш стимул.Второ да имаш воля и желание,би трябвало като бивша спортиска да го знаеш!И трето постоянство.

Истината е правилен режим на хранене + спорт.
И активен начи на живот.
Ако цял ден седим и се вайкаме колко сме зле от това става само още по зле.

Направи го за себе си.Пожелай го вътре истински в себе си.Не само във форума ,спортните зали също са много надъхващи,особено груповите спортове.Момичетата сами се подкрепят.
Да трябват усилия,много усилия,но повярвай заслужава си всяко едно положено усилие.

Как така си загубила спортния дух и ентусиазъм  newsm78
Пожелавам ти успех !!

# 35
  • Мнения: 480
Ами незнам как , но явно съм го загубила! Дори и след спиране на активния спорт винаги съм продължавала да спортувам за собствено удоволствие, по три часа играех на ден Синди Крауфорд и мои си упражнения, ходех на аеробика и степаеробика, свършва единият час и започва втория по степ и аз пак там и после станах студентка, започнах да уча, заминах за София , там сякаш започнах да поразреждам тренировките и така се стигна до периоди на напълняване и отслабване, годините си минавах и аз съвсем си загубих формата!После и здравословен проблем, бременност и сега съм ужас и безумие! Не мога да се позная, и в най-голямите си кошмари не съм си милсила, че ще стигна до тук!Знам,че решаането на проблема е в моите ръце, но сякаш нямам сили да повярвам, че мога!Имам чувството, че мисията е невъзможна, не вярвам в себе си и това е проблема, а трябва да повярвам, че съм силна и , че мога да се справя с това!

ЧНГ, милички! Да сте ми живи и здрави и слаби Wink

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Знам,че решаането на проблема е в моите ръце, но сякаш нямам сили да повярвам, че мога!Имам чувството, че мисията е невъзможна, не вярвам в себе си и това е проблема, а трябва да повярвам, че съм силна и , че мога да се справя с това!
ЧНГ, милички! Да сте ми живи и здрави и слаби Wink

Ей..излез от тази летаргия!И просто поискай да изглеждаш добре,за себе си!!
Аз нямам търпение да родя за да се върна към спорта,не мога да ти опиша какво ми дава!Но това е моят начин на живот!

Забравих ...нека през Новата 2008 г.Всички момичета намерят желание да подобрят физическата си форма!Да повярват,че могат!И да го направят!

# 37
  • София
  • Мнения: 1 950
ЧНГ и от мен! Много здраве, щастие, късмет и трайно свалени килограми!
Ей..излез от тази летаргия!И просто поискай да изглеждаш добре,за себе си!!
Подкрепям напълно! Аз изкарах последните пет години точно в такава летаргия и резултата не закъсня - в момента тежа повече отколкото като бременна със сина ми / а той е на 10 г. вече и една година след като го родих бях свалила 18-те качени през бременноста килограма / Но след това просто се отпуснах и сега имам да свалям много повече е ще ми е много по-трудно, но този път мисля да не се предавам докато не ги махна тези гадни килограми.
Поогледай се из темите и виж какви резултати имат момичетата и няма начин да не те амбицира това! При мен поне стана точно така - тъкмо се бях отказала и мислех, че е невъзможно да отслабна, но след като видях какви чудеса правят другите , реших, че ако наистина го искам - мога!

# 38
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Отслабването е сравнително лесно, по-трудно е да се задържи резултатът. Най-големият проблем при отслабването е йо-йо ефектът. А по принцип всички режими за отслабване водят до него. За това моят съвет е просто да започнеш да се храниш здравословно. Здравият човек изглежда добре.
Здравословното хранене включва много плодове и зеленчуци и ограничаване на преработените храни. Ограничаването на захарта постепенно ще доведе до стопяване на мазнините, на солта- до изхвърляне на излишната вода (която води до подпухналост), на животинските мазнини (които задръстват червата)- до изчистване на организма от токсини. С намаляването на хляба ще спадне и подутият корем, а по-голямото количетво вода ще подпомогне на изчистването на организма и намаляване размера на мастните клетки. Трябва да изключиш всички пакетирани закуски.
Другото важно нещо е движението. Но това ти го знаеш. Трудно е докато започнеш и изисква воля, но веднъж като свикнеш с тренировките, няма да искаш да ги спреш.

# 39
  • Popovo, Bulgaria
  • Мнения: 559
здравейте момичета, да с присъединя към вас. При всяко похапване си казвах, че след нова година ще отслабвам. Е новата година дойде и май е време вече да се заема с излишните килограми, които май не са малко. При височина 160, тежа цели 78кг, че може и повече. преди 3-4 години отслабнах 15 кг. с лишаване от хляб и сладко, но сега съм си върнала килограмите. Отивам да си купя продуктите и мисля утре да започна зелевата супа. Ох, готварския форум ще ми липсва. Успех на всички, които са се заели с тази мисия, дано и аз успея.

# 40
  • Мнения: 903
Здравейте,
Аз от днеска съм на линия. Почнах НВД, но не мисля да прекалявам с мазнините. Ще хапвам повечко чисти меса. Само не знам как ще избегна кренвиршите. Много ги обичам, а са и по ефтинка храна. Ще гледам поне рядко да ги хапвам и по малко.
Доста съм надъхана, щом не хапнах шоколадовите бонбони, които купих за именния ден на щерката. Черпя ви за нейно здраве с пържолки, салатки и плодове, хайде и по чаша вино Wine Glass

# 41
  • Мнения: 1 092
Хайде момичета тази година да си върнем стройните фигури  Hug
аз си избрах безвъглехидратната диета  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 148
Здравейте, момичета и ЧНГ и от мен!
Браво на всички, които са на диета или са успели да си смъкнат килцата.
Аз съм от отвратителния сорт прасета, дето или нищо не ядат и гладуват, или се тъпчат като невидели, в резултат на което при мен се наблюдава непрекъснатата тенденция ОТСЛАБВАНЕ И ЙО-ЙО ЕФЕКТ. При първата процедура се надъхвам яко, смъквам за отрицателно време излишните килограми, спортувам и се чувствам просто прекрасно, заричам се, че след като привърша диетата няма да премина на стария начин на хранене и освинване, но ........ това се случва, ставам свиня-майка и ...... пак се започва отначало.
Организмът ми, милият, от тормоз не знае вече къде се намира. Зная, че правя грешка, постоянно чета за здравословно хранене, постоянство и търпение, но уви.Не мога да се променя.
Сега съм във фаза ПРАСЕ, имам да смъквам 10 кг.От утре започвам и аз зелевата супа.

# 43
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Мила Дидип, пожелавам ти успех с диетата, която си почнала, не се отказвай, напълно те разбирам четейки постингите ти, защото и аз имам твоите проблеми. Бъди щастлива!


На всички момичета успех и щастлива нова година!

# 44
  • Popovo, Bulgaria
  • Мнения: 559
днес е първият ми ден със зелева супа, засега се спарвям, дано успея до края.
само се чудя после коя диета да подхвана, изчетох всичко от форума, но ще видим

Общи условия

Активация на акаунт