Споделете 39

  • 24 858
  • 1 141
  •   2
Отговори
# 1 065
  • Мнения: 2 212
Симптоми - не. Възможност - минимална(непланирана). Очаквания - според зависи от настроението.  Laughing

# 1 066
  • Мнения: X
Естер, и ти ли,  пиленце?! newsm78

Днес съм по-добре от вчера и може да ми се размине ходенето на лекар.Ура!!

# 1 067
  • Мнения: 2 212
Само, че като във вица, ако е станало, ще трябва да го кръстим Мистър Сенко  Joy Почти разумът не допуска вероятност, но да съм информирана е винаги по-добре отколкото да не съм. Все пак късмети от баницата, дръзко форумско поведение, нищо не се знае  Laughing

# 1 068
  • Мнения: 4 300
Вълчо, това с гайдата ме накара да се замисля.

Нещо не съм на бременна вълна, простете. Но все пак ще споделя, че нашето бебеправене беше планирано и аз съответно нито съм пила люкарства, нито алкохол след като почнаха опитите. А не пуша по принцип. Много съм стриктна и скучна.

# 1 069
  • Мнения: 2 212
Кампари, не, аз не съм в клуба (засега), иначе ще взема наиситна да повярвам в заразяването по виртуален път, ама пък продължавам дръзко да си пожелавам тия дни до нова година  Mr. Green да дам заявка поне за членство в тоз клуб  Blush

# 1 070
  • Мнения: 7 128
Естер?  Laughing
Страхотно - изгря слънце.
Май и аз се опитвам да се разкашлям, а това означава че ще спра напролет.  Close

# 1 071
  • Мнения: 2 212
Рони,  Whistling
Абе предлагам на Тарталета да пусне следвщата тема, да я застигне Ванчовото заклинание и да е следващата, която ще се похвали с лентичка. А мойта е лесна. Аз съм млада и зелена още (повече зелена отколкото млада) и имам време.  Mr. Green

Тарталета, чу ли, четеш ли  Grinning

# 1 072
  • Мнения: 9 908
Mr. Green Mr. Green
тази дата обикновено никога не може да се знае 100%. 

аз си знам и двете дати. Знам също, че оплождането настъпвало до 72 часа, ала-бала, но за мен това вече са подробности.

# 1 073
  • Мнения: 2 212
Ето на, споделих с моя човек, че съм сънувала, че ми подаряват мп3 плеър, а той попита: кой ми го подарявал.
Айде холан, като не разбира от намеци  Crossing Arms Не ми го подари той точно, а някаква група приятели се бяха събрали, ама има ли значение толкова, това е просто сън, важно е посланието  Mr. Green

# 1 074
  • Мнения: 17 411
Вълчак, разчисти таз кутия, бе!

# 1 075
  • Мнения: 516
Дали не може да присъдим служебно една награда мис форум на Вълка? Очевидно е подхванал борба за световна справедливот и мир. Във всяка втора тема виждам коментарите му  за пиксели, шрифтове, подписи, аватари... Личи си, че е порастнал в комунизма. Laughing

# 1 076
  • Мнения: 3 405
Абе искам да питам, ако жената е бременна, но все още не знае (то нали все разбира, когато е на няколко седмици вече), а през това време докато не е знаела е пила алкохол, макар и малко, опасно ли е...

Eто ти една, която правеше тези неща, а после роди Ники. Зъбите му изникнаха като беше на 3 месеца, проходи на 9 месеца и започна да чете на 4 години и половина. Да ти го доведа ли да си поприказвате?  Grinning
Да добавя за Естер - в 4 г. с. имах положителен тест и точица на видеозона.

Бяхме навън, снежно е, духовито е. Всичко щеше да е прелестно, ако кучетата не бяха препикали снега и снежния човек. Нащраках малко снимки.

Рокси, и ние сме с еднакво образование и една и съща зодия. Ама не работим заедно, колего бяхме съвсем за кратко и то през студентските години.

# 1 077
  • Мнения: 2 212
Да ти го доведа ли да си поприказвате?  Grinning

Знаеш, че отдавна ми се ще да си пофилософстваме с него на воля. И да полсушаме Linkin park  Heart Eyes

# 1 078
  • Мнения: 2 070
Понеже бременната тематика още е прясна. Имам съмнения, че съм циганка нещо... прифащам кат тях, не за друго... Три пъти съм забременявала /имам един аборт/ и трите пъти от раз, в момента, в който не се прекъсне половият акт навреме и попадне течност в мен съм готова. Баси. Викайте ми Айше...

# 1 079
  • Мнения: 7 002
Хммм, майка ми не пуши и не пие. Зъби са ми изникнали късно, че и доскоро имах проблеми с тях, захапки, не нам си кво. Проходила съм на годинка и един месец. Почнах да чета обаче много рано.
Какъв ли е изводът, Естер?  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт