Споделете 39

  • 24 844
  • 1 141
  •   1
Отговори
# 1 080
  • Мнения: 3 405
И аз съм така Деси, но само два пъти. И двата от раз  Sunglasses

Ео, аз се шегувам, че това е от пиенето и пушенето в начална бременност. Просто такова ми е детето Simple Smile

# 1 081
  • Мнения: 6 998
Да бе, и аз се шегувам, няма да тръгна да пия и пуша сега, че да стане генийче хайванчето Crazy
Като се подхване тая тема и се сещам за една форумска майка, която много ме беше потресла с едни реплики относно пушенето по време на бременност... ooooh! И то не в момента, в който още не знаеш.

# 1 082
  • Мнения: 2 212
Какъв ли е изводът, Естер?  Crazy

Ами от лЮкарства да се пазим максимално, независимо от наличие или не на бебе, и двете не сме пушачки, ама спокойно може да си се намармаладим като дойдеш у Пловдива, пък после стой, че гледай какви генийчета ще се пръкнат  Mr. Green  Joy

# 1 083
  • Мнения: 3 419
Понеже бременната тематика още е прясна. Имам съмнения, че съм циганка нещо... прифащам кат тях, не за друго... Три пъти съм забременявала /имам един аборт/ и трите пъти от раз, в момента, в който не се прекъсне половият акт навреме и попадне течност в мен съм готова. Баси. Викайте ми Айше...
rotfImao rotfImbo smile3532ей това ми оправи настронието,че квото ми е смъцъфръцано

# 1 084
  • Мнения: 6 998
Естер, забравила съм да ти кажа. Ще се мармаладим другата седмица, петък срещу събота. Приготви се. И кажи на Мармалада да се приготви за щурм Crazy Най-вероятно и Ицото ще е с нас. Не че обича дискотеки, но ще я предпочете пред задушевна вечер с майка ми и баща ми Mr. Green

# 1 085
  • Мнения: 17 409
Познавам няколко жени, които са пушели през цялат си бременност. Лекари са. Връзка няма, ама предлагам да спрете да се възмущавате Wink Peace
Сладурке, какво става с теб, ходи ли на лекар?

# 1 086
  • Мнения: 2 550
Крайно време е да се измармаладите  Crossing Arms
От сто години се каните.   Laughing

# 1 087
  • Мнения: 2 212
Естер, забравила съм да ти кажа. Ще се мармаладим другата седмица, петък срещу събота. Приготви се. И кажи на Мармалада да се приготви за щурм Crazy Най-вероятно и Ицото ще е с нас. Не че обича дискотеки, но ще я предпочете пред задушевна вечер с майка ми и баща ми Mr. Green

Звучи чудесно с една малка подробност, петък другата седмица ми се пада РД-то, ама ако не изникне друго, може да взема пешо и да ходим всички по тоз повод да се мармаладим...А споменах ли, че сънувах, че ми подаряват МП3 плеър  Mr. Green Joy Joy Joy

# 1 088
  • Мнения: 3 405
пък после стой, че гледай какви генийчета ще се пръкнат  Mr. Green  Joy

Хич не разбрахте. Нямах предвид, че детето е гений, просто някои неща се случиха по-рано  Crossing Arms
Отивам да ям. От другата седмица съм на диета, пак  Sunglasses

# 1 089
  • Мнения: 2 212
Анджеееей, сега да не се разсърди, аз 1. нямах предвид теб, 2. Никито си е едно малко генийче (според мен) и 3. като ми дойде нещо на пръстите, не мога да не го напиша...

Ей ся с тоя мп3 плеър, кой ще смее да приеме покана за рождения ми ден  ooooh!

# 1 090
  • Мнения: 3 405
Тц  Grinning
Ти какъв плейър искаш, че никой да не смее?

# 1 091
  • Мнения: 5 370
Едно питане - ако може, отговор от Дренка - ако изпия чаша червено вино, ще ли се случи лоша комбинация с ципрофлоксацина, дето го пия? newsm78

# 1 092
  • Мнения: 2 212
Най-нормален, те вече са с по 2 ГБ памет и с радио - това искам, ама по принцип винаги съм била много по-скромна в желанията си и затова така... Е, нищо де, дядо Коледа нещо е преценил, че не съм слушала явно, ама той какво си мисли, че сама не мога да си го подаря ли  Crossing Arms

# 1 093
  • Мнения: 6 998
Ау, Естер, вярно, че си рожденичка Blush Както кажеш тогава, както ти е удобно. Може само за кафе да се видим, пък да се мармаладим по-нататък Flutter

# 1 094
  • Мнения: 2 212
Ами по принцип бих предпочела да се видим и с вас, в смисъл изключително ще ми е приятно да съчетая двете неща, като ще вземем и Пешо само като бонус (ако иска де, ама смее ли да не иска  Mr. Green). Стига и вие да нямате нищо против. Иначе за мен ще е удоволствие, но тъй като все пак има една седмица още, не искам да обещавам от сега, а ще се разберем допълнително.
И за плеъра - шегувам се  Wink

Общи условия

Активация на акаунт