Споделете 39

  • 24 832
  • 1 141
  •   1
Отговори
# 1 095
  • Мнения: 17 407
Жози, отложи виното за по- нататък.

# 1 096
  • Мнения: 6 029
ЧНГ!
Споделям с вас качени килограми по празнично време. От днес Дюкан.
Споделям и тази зимна приказка.

# 1 097
  • Мнения: 1 616
Разкошна, неповторима зима! В Свищов е обявено бедствено положение (никакво пътуване за или извън Свищов), обаче аз съм във възторг от снега... Все още не спира да вали! По покривите има натрупан над 50-60 сантиметра сняг, разчистен е само главният път, а из по-малките улички се вият тесни пътечки, оградени от еднометрови (и по-високи) преспи... Навън е толкова ярко бяло, че ослепяваш от белота! Излязохме с детето на кратка разходка - времето е невероятно, а дребосъкът се губи сред преспите - по-високи са от него! Хареса му да се рови в снега, зачерви бузи и носле, едва го прибрах!
Който не вярва - ето доказателствен материал:
Зима в Свищов

# 1 098
  • Мнения: 3 405
Как да кажа на човека, дето рине снега от покрива да не го хвърля на терасата ни? Ако се покажа ще ме прасне по главата някоя снежна буца.

# 1 099
  • Мнения: 2 891
Няма край тази работа  Tired Да не излезе човек болнични!

# 1 100
  • Мнения: 17 407
О, Анджи, да не чистя значи терасата си от снега. И без това мъжът ми го смята за ГСП(груба селска проява)

# 1 101
  • Мнения: 516
Анджелина уважавам твоята скромност. Аз директно ще си кажа, че моето дете е гениално. Mr. Green
И попушвах, докато бях бременна. Не се роди преждевремено, не тежеше по- малко, научи се да говори много преди връстниците си и боледува много рядко. Да чукна на дърво! Айде изяжте ме сега.

# 1 102
  • Мнения: 899
Естерита, чакай да те подразня  Mr. Green Аз много слушкала през годината, батко ми подарил iPod, ай дано и теб те застигне таз благодат  Laughing

# 1 103
  • София
  • Мнения: 3 421
Нимфетка , такава зима си спомням от студентските години в Свищов. Имаме страхотни снимки в много много дълбок сняг. Отиваме на лекции и термометъра на центъра показваше -22 градуса. Ентусиасти сме били...

# 1 104
  • Мнения: X
Ох, Цветанке, за кво да те ям, като аз и с двете деца пушех като комин.И тези неща дето си ги написала за твоето, с пълна сила важат и за моите, с едно допълнение-красиви са като  да са  нарисувани.

Дещо, и аз съм циганка тогава.Даже съм по-голяма циганка, щото, както и друг път съм писала, сина ми е заченат докато взимах противозачатъчни.

# 1 105
  • Мнения: 9 903
Който не вярва - ето доказателствен материал:
Зима в Свищов

оле, страхотно е. Аз помня някаква подобна зима в Свищов. И на минус 20 градуса в 6 сутринта след запой в Арта сме пели коледни песни на площада  ooooh! Обаче искам и синът ми да има такава снимка, в която снегът е колкото него.

# 1 106
  • Мнения: 6 993
Етиа, с тия -22 градуса ми напомни миналата зима май беше. В Габрово имаше сняг. Обаче и аз ентусиастка да ходя на чужди лекции (понеже на моите почти не ходех Mr. Green ). Та сме се изкатерили по хълма някакси. А слизахме по дупета, все едно на шейна Joy Беше толкова забавано.  Crazy

# 1 107
  • Мнения: 2 212
Нимфетка, красота, завидях, въпреки, че тук си имаме доволно сняг, а снощи към 6 беше просто невероятно красиво, защото блещукаше, все едно има куп пръснати диаманти в снега... Ама при вас си е определено приказка.

Умбра, завидях (благородно засега), за iPod не се лакомя, и обикновено плеърче ми стига, само радио ми се ще да има и поне 1 ГБ памет. Скромност, какво да правиш.  Blush

# 1 108
  • Мнения: 3 405
Нимфетка, честото ви затрупване.
Моя свекър сутринта се обади, че е много натрупало. Час и половина е ринал сняг.

Имам снимки от Трифон Зарезан на една вила в Свищов. Сняг и чудо. Но са на хартия.

# 1 109
  • Мнения: 1 616
Тити, Етиа, Естер, Анджелина Hug Може и да звуча лекомислено, ама точно заради тази прелестна зима не мога да се уплаша от снега! Толкова бяло и хубаво отдавна не е било. А още по-хубавото е, че навън не е студено - нямам представа колко градуса е, но времето е меко, само за разходки! Притеснява ме, че малкият до вчера беше на антибиотик, но следобед пак ще го изведа - то за изпускане ли е?

Общи условия

Активация на акаунт