Секцио по спешност след разкъсване на плацентата

  • 6 612
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Сещам се още нещо, ако бабите почнат да дават глупави съвети, разни мас или жълтъци - да не слуша. Зехтина си е чудно, но има и много хубави козметики.



   Докато я къпят е удобно да се ползва стойка за къпане. Тази стойка представлява тел с хавлийка и не се налага детето да се държи на ръце, защото когато се насапуниса се хлъзга много.  

Това се казва шезлонг за баня - ако го търсят по магазините. Много е удобно.

# 31
  • Мнения: 139
Сещам се още нещо, ако бабите почнат да дават глупави съвети, разни мас или жълтъци - да не слуша. Зехтина си е чудно, но има и много хубави козметики.



   Докато я къпят е удобно да се ползва стойка за къпане. Тази стойка представлява тел с хавлийка и не се налага детето да се държи на ръце, защото когато се насапуниса се хлъзга много.  

Това се казва шезлонг за баня - ако го търсят по магазините. Много е удобно.
Да бееее щезлонг беше. Цял ден си блъсках главата. Мерси.
За козметиката аз ползвам на Mustella, малко е по - скъпа, но е много хубава и икономична.
Целувки.

# 32
  • Мнения: 30
Сещам се още нещо, ако бабите почнат да дават глупави съвети, разни мас или жълтъци - да не слуша. Зехтина си е чудно, но има и много хубави козметики.



    Докато я къпят е удобно да се ползва стойка за къпане. Тази стойка представлява тел с хавлийка и не се налага детето да се държи на ръце, защото когато се насапуниса се хлъзга много. 

Това се казва шезлонг за баня - ако го търсят по магазините. Много е удобно.
Да бееее щезлонг беше. Цял ден си блъсках главата. Мерси.
За козметиката аз ползвам на Mustella, малко е по - скъпа, но е много хубава и икономична.
Целувки.
Не съм я чувала тази козметика, пиши какво производство е, и ориентировъчни цени.

# 33
  • Мнения: 16
Аз съм ползвала Мустела като бременна-против стрии. Много съм доволна - нямам нито една,а съм предразположена.Сигурна съм,че и бебешката серия е много добра.Скъпичка е мисля-крема беше 33 лв.Но си струва-особено за недоносени-за тях трябва по-специална грижа.

# 34
  • Мнения: 139
Аз съм ползвала Мустела като бременна-против стрии. Много съм доволна - нямам нито една,а съм предразположена.Сигурна съм,че и бебешката серия е много добра.Скъпичка е мисля-крема беше 33 лв.Но си струва-особено за недоносени-за тях трябва по-специална грижа.
Ами козметиката е френска. За цени какво да ти кажа аз ползвам само два продукта. Единият е дермопочистваш гел за коса и тяло, 500мл - 18.00 лв. Второто, което ползвам е хидра бебе - лосион за тяло за след баня - 13.99 лв. Цените са ориентировъчни, защото зависи от къде ще си купиш продуктите. По принцип се продават в аптеките. Води се медицинска козметика. Можеш да ги разгледаш в някой саит. Пиши в търсачката Mustella цени или нещо от сорта и предполагам, че ще намериш.

# 35
  • Мнения: 30
Благодаря на мама жаба за инфото, ще се заинтересувам.

# 36
Само да вметна че нещата на Mustella са и страшно икономични, не само много добри.Къпем моя с това за тяло и коса-всеки ден и го ползваме повече от 6 месеца, 200мл. за 12лв, поне в наща аптека е толкова.Имам и кремчета за подсичане които са също толкова икономични, тъй че цената си заслужава абсолутно, козметиката е доказано добра, а поне в началото си заслужава да отделим повече парички за нецната бебешка кожа.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 965
Аз пък в началото къпех Вики под чешмата (както ги къпят и в болницата). Хващах го с едната ръка под мишничките - дланта се пада на гърдичките, а с другата миех. Пъпчето ни беше паднало отдавна и нямаше от какво да се притесняваме. Много по-удобно е отколкото в корито (за толкова малки бебчета). Когато вече не се събираше под чешмата, започнахме да го къпем в корито с шезлонгче.

# 38
  • Мнения: 16
Хей,нали не сте ни забравили! Simple Smile
Да похваля малката Мелис - доста хапва и бързичко расте.Има колики,ама те почти всички бебенца минават от там... SadМайчето и таткото вече са по-спокойни.И най интересното,след 40 дни хранене от шише с АМ,тя засука безпроблемно от гърдата на мама!!!!Честно, никой не очакваше и тя ни изненада HugСега папка хубаво млекце и ще стане още по-здраво бебенце!
                 

# 39
  • Мнения: 1 685
значи Мелис е добре? Hugами това е чудесна новина Winkбраво на бебка

# 40
  • Мнения: 30
Не сме ви забравили. Браво на малката бебка! Ще видите каква голяма ще стане, чудесно че си суче.

# 41
  • Мнения: 486
Браво на малката госпожица   bouquet не сме те забравили,но пиши  в седмичната ни темичка, така ще ти отговарят повече мами.

# 42
  • Мнения: 139
Браво на малкото бебоче.
Каква жажда за живот има в тези малки създания. Те са толкова силни и успяват, а ние възрастните се предаваме. Добре, че са тези малки създания да ни научат да бъдем силни. Целувки и ела в другата ни темичка. Hug

# 43
  • Варна
  • Мнения: 965
Браво на Мелис!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт