Предястие от шунка и сирене

  • 2 788
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Да си кажа и аз каква варияциа на тема сирене и шунка/бекон правя:
Парченца сирене поръсвам с шарена сол, завивам на руло с шунка или бекон, забождам с клечка за зъби и запичам за кратко или на парти грил или в тефлонов тиган, без мазнина.


Ммммммммммм,сиренца в бекон са ми едно от любимите предястия.

# 16
  • Мнения: 3 927
hapke, аз затова го бъзикнах, защото ден-два преди това я мярнах рецептата, но той не бе доблестен мъж да си признае  Laughing Laughing

Ти да си видяла някой (освен мен  Wink) да си признава откъде е взел рецептата, която пуска?! Аз не  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 6 243
Ау, ти мене май не ме уважаваш! Ми аз винаги си пиша източника  Laughing

Не е лошо да се спазват тия работи. Доста е дразнещо, а на мен ми се е случвало неведнъж, да си видя снимките метнати тук и там из нета, а и из разни т.нар. печатни медии. За рецепти няма да говоря, щото скоро една "дама" се пънеше, че тортата - мюсли била общоизвестна и баба й я правела. Нищо, че в сайта беше копирана рецептата дословно с моите думи, ама айде. За тия работи периодично си пишем, но явно не всички държат на тях. Нищо, че снимките са  предмет и на авторско право, примерно.

# 18
  • Мнения: 3 927
А, много та уважавам аз теб и го знам твоя любим joyofbacking  Wink Simple Smile
На шега, на сериозно, наистина всеки копира и публикува неща, където му падне....скоро се смях в темата за английския сладкиш на Джемма, как една "дама" пуснала рецептата в испански форум и публикувала чужда снимка, а испанците я заразпитвали как се прави глазурата и тя, горката, без свян, разпитваше на кого била еди-коя-си снимка и глазура.........че да обясни на испанците......

Я кажи, къде те публикуват, да знам, че напоследък не купувам много много кулинарни издания...

# 19
  • Мнения: 6 243
За съжаление ме публикуват в разни боклучави издания, но периодически получавам на ЛС инфо от мили съфорумки, че са видяли тая или оная моя снимка, щото то си личи кое какво е. Иначе из електронния свят - най-голям панаир ми спретнаха момците от форума на в-к "Дума". Е, с те толкоз простотия не се бях срещала. Накрая писах едно мило писмо на главния редактор и изтриха темата, както и рецептите. Не бяха само мои - бяха крали и на Танита, на Наталина, на Пепчо неща... те се виждаха никовете по снимките.

Общи условия

Активация на акаунт