Вече съм на години.......

  • 4 103
  • 88
  •   2
Отговори
# 75
Честита прекрасна новина!
Аз съм на 39г. и имам 3 дечица; дъщеря на 18г., син 12г. , а през август 2007 се роди малкия Стефан.
И трите си деца съм родила по нормален начин; не е задължително да е секцио заради възрастта. С бременността нямах проблеми - изкарах с големия корем 45-градусовите жеги миналото лято.
Всичко ще е наред! радвай се на събитието!
Наистина усещането за майчинство на тази възраст е чудесно!

# 76
  • Мнения: 306
Честито, дай боже всичко да е наред!
Не пропускай никакви изследвания, които се препоръчват, и леко бременеене!
Майчинството ще те подмлади:-))))

# 77
  • Мнения: 409
Честито.Честита Нова година!
Браво на тебе, не се притеснявай изобщо! Аз пък мисля, че точно сега едно бебче ще ти дойде добре! На Коледа една приятелка на 38 г. роди първото си бебче, а през Март - втора позната пак на 38 г. чака също първо детенце!
Аз родих второто си дете на 36 г. и от личен опит мога да ти кажа че това е една чудесна възраст за отглеждане на дете ,още повече че ще имат по голяма разлика и по- голямото ще ти помага.
Лека и безпроблемна бременност и здраво бебче . Hug

# 78
  • София
  • Мнения: 1 735
Не се притесявай!На 33 родих първото си бебче и към 35-36 смятам да повторя.Смятам го за напълно нормално.Пожелавам ти безпроблемна бременност и живо и здраво бебче!  ylinfant

# 79
  • Мнения: 678
Не се притесявай!На 33 родих първото си бебче и към 35-36 смятам да повторя.Смятам го за напълно нормално.Пожелавам ти безпроблемна бременност и живо и здраво бебче!  ylinfant
това все едно аз съм го писала  Grinning
 и аз родих на 33 и ЩЕ повторя на 35 - 36 !
Успех !

# 80
  • Мнения: 128
Честито!!!
Живот и здраве и аз мисля да потретя на 37-38 години, а според мои приятелки, които родиха първите си деца на 40 години имам време и да почетвъртя.
Пожелавам ти здраве, успех и радост.   bouquet

# 81
  • Мнения: 418
изобщо не се притеснявай...на брат ми жената роди второто си дете на 41 години ...и всичко беше ок !
Леко бременеене!

# 82
  • Мнения: 54
Честито smile3525 Пожелавам ти безпроблемно раждане

# 83
  • Мнения: 941
Честито и леко бременеене и раждане   bouquet
Прочетох само постингите от първата страница...нямах търпение да изчета и следващите...
И какво като си на 37 години? Това те стряска ли -нетрябва! На 30 навършени съм, имам една дъщеря (1997г.) и работим за второ - и какво, ако не стане до две години да се отказвам защото се приближавам до 40-те?
Той господ си знае работата - щом си забременяла на "заветните" 37 значи ще и го родиш!
Малко съм ти ядосана, че казваш че си "на години" - не си бре, само имаш по-голямо дете!

Бъди спокойна и всичко ще е наред   bouquet

# 84
  • Мнения: 4 519
Преди време слушах лекарка, според която в наши дни "добрата" за раждане възраст се измества докъм 37-38 г., а и по-късно не е фатално, но е малко по-трудно за майката. Според лекарите. Всички мои познати жени, които са родили по-късничко децата си, младеят страхотно и са в отлична форма. Според мен късното раждане подмладява жената физически и духовно, затова и аз мисля, ако съм жива и здрава, на 34-35 г. да работим за трето.
Лека бременност и здраво бебче на финала и от мен!   bouquet

# 85
  • София
  • Мнения: 35 957
Честито   bouquet
Лека и спокойна бременност

# 86
  • Мнения: 1 479
Желая ти живо и здраво бебе!В момента сьм  по майчинство с 2 деца,на 41години.Раждах на 33,38 и последно на40.Чувствам се ОК!  newsm10

# 87
  • Мнения: 85
Много ви благодаря на всички за куража и подкрепата!
Никога не съм имала проблем със забременяването......и преди 16 години, и сега - стана веднага Embarassed
Притеснява ме малко износването и то заради възрастта ми , макар първото и да не го усетих. Сега обаче големите месеци ще са баш в горещините Shocked
А относно секциото: със сигурност ще е! Първото го родих така макар и да ме приеха за нормално раждане! Просто тогава стигнах до 7см. разкритие, плода високо .........и дотам! Мъчиха ме повече от 15 часа и ме резнаха, като видяха, че не става!
Сина ми е доста стреснат, защото вече е голям и ме смята "старичка" за такива работи, но пък подхожда с разбиране и подкрепа Simple Smile
Благодаря ви много момичета!
То и моя е на 16 и като му казах, че ще имам още бебета ме погледна като извънземен - простоя явно не му се вярва че е от мен........ Mr. Green
Иначе напоследък жените раждат все по-късно , някои и първо дете над 35 год възраст - няма страшно - ако е рекъл господ, ще стане както трябва - пожелавам ти го  !!!

# 88
  • Мнения: 1 195

Честито  bouquet
 И лека бременност, и не се притеснявай сега медицината е напреднала и има много възможности. Направи си всички необходими изследвания , ФМ и си бременей спокойно.
А относно жегите аз тази година в най-големите жеги (46 градусовите) бях бременна в 8-мия хичне е лесно но за това са климатиците
Желая ти живо и здраво бебе накрая!

Общи условия

Активация на акаунт