Великденски идеи. Ами време е -даже и 27 април е прекалено близо

  • 55 081
  • 431
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 143
Останало ми е от миналия Великден. Мисля, че в момента го има в магазина на пазара Д. Петков - там се продават опаковъчни материали и всякакви джунджурии (ако го знаеш). И в магазините за 1 левче ги има, но сега може би не.

# 76
  • Мнения: 3 050
аз съм от варна, но много благодаря-отивам да разгледам в тази тема  Heart Eyes  Grinning

# 77
  • Мнения: 605
С един куршум два заека.  То май не личи, че това е яйце. Вече пуснах тази снимка в темата за квилинг, ама пусто нали носим душа артистична.... А какво е артиста без аплодисменти  Laughing
Абе Шошка, ти призна ли си вече? Какво си учила, а? Или си самороден талант? Много красиво бе жена, каква фантазия имаш !  Hug
И за цялостна композиция и за изпълнение    bouquet bouquet  bouquet

# 78
# 79
  • Мнения: 1 143
С един куршум два заека.  То май не личи, че това е яйце. Вече пуснах тази снимка в темата за квилинг, ама пусто нали носим душа артистична.... А какво е артиста без аплодисменти  Laughing
Абе Шошка, ти призна ли си вече? Какво си учила, а? Или си самороден талант? Много красиво бе жена, каква фантазия имаш !  Hug
И за цялостна композиция и за изпълнение    bouquet bouquet  bouquet

 Joy
Признах си,  не е точно това, което очакваш (в другата тема е)  Laughing

# 80
  • Мнения: 2 653
Записвам се да следя темата и давам една идея за Сръчковците.
http://www.heartstringsfiberarts.com/bunny-pattern.shtm

# 81
  • Мнения: 3 634
Имам 2 кашона със сувенири. Те са ръчно изработени, но не от мен. Част от тях са пиленца, зайчета, калинки (с детска тематика). Бих ги подарила в някой дом, но са глинени и чупливи. Може ли да ви ги дам за продажба на базара?

# 82
  • Мнения: 9 052
кажете ми моля ви, тръбичките от които се правят стените на теzи кошнички от какъв материал са?

Яйцата на shoshkata наистина са супер  smile3521 newsm10 ,просто нямам думи за тази красота
а сега това което изнамерих от моите теглени книжки  Wink



И изнамерих моите бегли опити Simple Smile от 2005 год. украсата ми /яйцата са само за украса/ 

# 83
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Така като гледам тръбичките са от вестници поне според мен, тук имаше тема мисле че беше Направих си сама или нещо такова в което доста добре беше обяснено как става

# 84
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
От вестници са, да Peace

# 85
  • Мнения: 9 052
дъното ми се струва от картон? или и стените са от картон и облепени с тръбички?

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Дъното е картон намазан с лепило като първо на картона се залепят основните тръбички и след това около тях се плетат останалите поне така се прави, но сега като се вгледах добре се вижда че тук тръбичките не се плетат а просто се залепят една за друга до достигане на желаната височина, което е по лесно защото аз лично с плетенето претърпях абсолютно фиаско

# 87
  • Мнения: 9 052
и на мен ми се вижда много трудно да се оплетат, но пък zалепени една zа друга и то с дъно от картон и вътре тежък картон zа яйца ми се вижда нестабилно. Как ще иzържат стените, ако не са подплатени с картон. Аz бихопитала първо да сложа вътре картона zа яйца и на неговите стени да лепя тръбичките  newsm78

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
А за тръскането на яйцата преди продухване, открих, че може да се спести като с иглата с която е пробита дупката се ръчка вътре с цел да се пробие ципата на жълтъка - тогава си излиза без да се налага да се тръска предварително Simple Smile

# 89
  • Мнения: 1 878
Имам 2 кашона със сувенири. Те са ръчно изработени, но не от мен. Част от тях са пиленца, зайчета, калинки (с детска тематика). Бих ги подарила в някой дом, но са глинени и чупливи. Може ли да ви ги дам за продажба на базара?

Може разбира се, даже би било чудесно  Hug. Предполагам с наближаване на събитието и повече информация ще има кой и къде ще събира готовите неща.

Общи условия

Активация на акаунт