Притеснявам се за бебето си!!

  • 3 678
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 72
Я не се притеснявай! На теб не ти ли се случва да се втренчиш в нещо и да забравиш за всичко наоколо. Бебо също има нужда да остане на саме със себе си.

# 31
  • София
  • Мнения: 5 758
Случвало се е и на сина ми. Дори съм се чудила какво ли пък може да се е замислил. Не съм казвала на педито ни.  Rolling Eyes Не ми е минавало през ума за епилепсия.  Confused

# 32
  • Мнения: 485
Мисля, че детето ти си е съвсем наред. Ако това ще те устокой аз съм на 32 години и от малка имам навик да се втренчвам в нищото - просто така си почивам, но нямам епилепсия  Grinning, просто не се шашкай за всяка глупост хрумнала на някой си

# 33
  • Мнения: 19 302
сега и аz се притесних.и моето детенце веднъж се втрен4и така и много се уплаших.погледът й беше zабит в една то4ка и като я бутнах zа ръ4и4ката тя не реагира,нито като й каzах името.4ак когато я вzех на ръце и я гушнах премести погледа си и се оживи.

ladybg ,пробвах да ти пиша на ли4ни zа другия проблем,но кутията ти е пълна.

# 34
  • Мнения: 60
Отиди на лекар,просто ми е смешно като човек почне да си слага някакви измислени диагнози,нищо му няма на беб,идете за да се успокоите малко Peace Hug

# 35
  • Мнения: 18
 И нашата хубавица доста се втренчваше, на по- малки месеци , но и в 7 също, но не е проблем според мен. С баща и се шегувахме, че си мечтае нещо  Flutter

# 36
  • Мнения: 474
Моето бебенце е на 7 месеца и  забелязах,че  понякога като че ли се " втренчва ", т.е както ние възрастните  се втренчваме като се замислим.Днес го споделих с майка ми и тя ми каза да я заведа на лекар,това можело да означава епилепсия.Много ми е притеснено.
Не се притеснявай мила, ами колкото и да е интересно и те се замислят....втренчват се.....малки човечета.... Ти сама си написала - както ние възрастните  се втренчваме като се замислим - за всеки случай попитай лекаря на детето си, ама бъди подготвена - може да ти се изсмее. Успокой се и остави тези диагнози за специалистите...  Peace  bouquet

# 37
  • Мнения: 258
Мисля си, че ако има деца, които се втренчват и имат епилепсия, сигурно са много малък процент...
Ирен се вторачва по този начин непрекаснато, от много време насам и няма епилепсия.
Чувала съм, че това било признак за артистичност! Simple Smile

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Уффффф.... ooooh!
Ми ще се втренчава, кво да прави. Човек е, все пак.... Wink
Абсолютно съгласна!!!!!Кви са тези диагнози?Глупости!!!Аз ако сум на теб така ще и се накарам на майкати,4е.... #2gunfire

# 39
  • Мнения: 354
Това ми е любимото  Close - бабите да започнат да поставят диагнози .
Не се притеснява излишно , говори с педиатъра , а после ако е нужно се консултирай и със специалист  Hug

# 40
  • София
  • Мнения: 431
И моето дете се втренчва. Айде стига сега и аз почнах да се притеснявам.

# 41
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Rolling Eyes а пък моето като види телевизор и реклами ако знаеш как се втренчва и гледа със отворена уста  Mr. Green
Спокойно, за твое успокоение си я заведи на лекар, но не вярвам да има проблем  Hug

# 42
  • Мнения: 52
Каквото и да ти кажем тук,няма да помогне.Ти най-добре познаваш бебето си(както всяка майка своето).Отиди на специалист,за да се успокоиш.Стискам палци Hug.

Общи условия

Активация на акаунт