Малки кистички

  • 3 169
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 324
ninkata80 прогестерон, наистина е нисичък, но пък ако овулацията е била на 19-ти ден, а изследванията са на 22-ри, то е нормално прогестерона да е все още на долната граница. Пик има 7 дена след овулация.
Следващият цикъл следи овулацията с фоликуметрия и изследвай прогестерона на 7-ми ден след овулацията

# 31
  • София
  • Мнения: 2 908
Малко се поуспокоих,дано да е така както Тани е написала,ще следя другия месец овулацията с фоликуметрия освен ако не ми бъдат назначени противозачатъчни три месеца заради гадните кисти,в вторник имам час ще видим какво ще бъде лекарското мнение и прогноза.

# 32
  • София
  • Мнения: 3 860
Здравейте Simple Smile
И аз съм със същия проблем или може би подобен Sad Моят въпрос е към ninkata80 - при кой лекар реши да отидеш и до колко си доволна Simple Smile
Аз обикалям лекари и нещо все не съм доволна Sad което е много кофти Sad

# 33
  • София
  • Мнения: 2 908
Здравей kata kata,ходих в началото при един некъдърник от 22-ра поликлиника след което се ориентирах към д-р Динчо Георгиев-изчетох добри мнения за него и затова реших той да е.Вижда ми се сериозен и надежден поне засега,утре на обяд съм на преглед при него,ще пиша пак.

# 34
  • София
  • Мнения: 3 860
Мерси за барзия отговор   bouquet
Аз мисля утре при Джонгова да ходя Simple Smile Стискам палци при тебе поне всичко да е наред  Hug

Общи условия

Активация на акаунт