Принцеси с кайма, но не на скара - как?

  • 11 357
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 001
Забъркавам каймата с черен пипер(млян),кимион,настърган кашкавал и малко топличка водичка(стават сочни и каймата не се свива).Намазвам на филиите и ако пека във фурна - само на горен реотан.Никога не съм имала гаф..

# 31
  • Мнения: 3 830
И аз на фурна ги правя като слагам скарата по средата и включвам да пече само отгоре. Слагам в каймата и кашкавал и стават супер!

Това за принцеси в тиган за първи път го чувам и ми изглежда много интересно, макар че не си го представям как ще стане newsm78

# 32
  • Мнения: 526
на тостер също стават много вкусни принцесите

# 33
  • Мнения: 3 360
Правя ги само на фурна-не изсъхват!Използвам горен нагревател и с вентилатор ,когато искам да станат по- хрупкави!

# 34
  • Мнения: 12
На скара стават по вкусни, омесвам ги с подправки и мажа на филията първо пека от страната на месото.
Топли ги наръсвам с кашкавал.Ядеш кюфтето с хляба с един коршум два заека.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 890
Забъркавам каймата с черен пипер(млян),кимион,настърган кашкавал и малко топличка водичка(стават сочни и каймата не се свива).Намазвам на филиите и ако пека във фурна - само на горен реотан.Никога не съм имала гаф..
  Да, и аз писах, че с вода стават страхотни.    chef
  Никой ли не пробва, да се похвали ?  Flutter

# 36
  • Мнения: 2 774
Ако правя много ги мятам в силно загрята фурна.Пека най отгоре.
За да не изсъхват може да се сложи най отдолу във фурната тава с вода.Аз не съм пробвала  Naughty ,ние обичаме по хрупкави сандвичи.
Хватката да не се свиват е следната : каймата се омесва с малко топла(хладка) вода и така се нанася на филията. Гаранция, че ще си стои на мястото....
Номера с водата го правя и аз -знам го от години от едно приятелче готвач.Не се свиват действително.Още по-добре е ако се сложи газирана вода .Подправките и кашкавала са по-избор  Flutter

# 37
  • Мнения: 311
Все на грил тиган ги правя.Мажа филийките и пека първо с каймата надолу, също както на открита скара.Нищо не залепва и стават много бързо. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт