Най-грозната детска количка

  • 22 466
  • 218
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 44 122
аз съм схватлива бре... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
А да , освен това и цената обикновенно на тези колички е мн удобна....Wink Всъщност май доста собственици си ги и харесват.....

# 181
  • София
  • Мнения: 44 122


А аз се изумявам как това нещо може да е 1000 лв почти...

# 182
  • Мнения: 1 650
ааа това е онази дивотия с джанти BRABUS
дет се врътка

# 183
  • Мнения: 111



Старата ми количка беше подобна на тази, само че полска, Арти. Наистина е грозничка, но не съм съгласна с това, че не е удобна за майката. От всичките колички, които съм имала тази ми е била най-удобна, и на мен, и на бебчо. Единственото неудобство беше, че се сгъва трудно. Продадох я, и сега съжалявам, защото това беше количката с най-добрите амортисьори, с най-широкия и удобен кош. Сега имам две колички, които са много по-скъпи, но не могат да се сравняват с возията на грозната и евтина Арти, и с удобството, което тя предоставяше на бебчо.  Sad
 

# 184
  • Мнения: 3 926
Щипалке, къде го видя тоз комфорт за майката при Арти Thinking Карах я 8 месеца и накрая откачах, защото когато дръжката е в позиция бебето да гледа напред е просто некачваема на тротоар. иначе верно е широка. Една от приятелките ми се изказа - Лелеее, ми то бебето вътре е като в стая. И верно беше така. Но и толкова голям багажник й трябваше, за да се побере Shocked
Тази на картинката изглежда малко по-добре заради извивките на дръжката. Може би е с по-правилно преценен център на тежестта в положение, когато дръжката е зад количката. Така или иначе това при въртящите дръжки е най-сериозният проблем - центърът на тежестта. Вече не се блазня от идея за обръщаща дръжка Peace Но пък нещо съм взела да си падам пак по танкове... Като знам какви са ни разбити улицитеее ooooh!

# 185
  • Мнения: 1 650
Абе тази количка не само прилича на DELTI, то си е DELTI, като се загледах по внимателно

то и това е полско

# 186
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353


А аз се изумявам как това нещо може да е 1000 лв почти...

На мен пък ми харесва  Crossing Arms Ама 1000лв за количка-нивга  Naughty

# 187
  • Мнения: 111
 
Щипалке, къде го видя тоз комфорт за майката при Арти Thinking Карах я 8 месеца и накрая откачах, защото когато дръжката е в позиция бебето да гледа напред е просто некачваема на тротоар. иначе верно е широка. Една от приятелките ми се изказа - Лелеее, ми то бебето вътре е като в стая. И верно беше така. Но и толкова голям багажник й трябваше, за да се побере Shocked
Тази на картинката изглежда малко по-добре заради извивките на дръжката. Може би е с по-правилно преценен център на тежестта в положение, когато дръжката е зад количката. Така или иначе това при въртящите дръжки е най-сериозният проблем - центърът на тежестта. Вече не се блазня от идея за обръщаща дръжка Peace Но пък нещо съм взела да си падам пак по танкове... Като знам какви са ни разбити улицитеее ooooh!
Не съм возила бебчо с лице напред, и затова не знам, дали е удобно така или не. С лице на бебчо към мен, количката беше много лесноуправляема.  Peace

# 188
  • Мнения: 339
ааа това е онази дивотия с джанти BRABUS
дет се врътка
А кое се врътка? newsm78

# 189
  • Мнения: 1 650

ето как се врътка

# 190
  • Мнения: 1 144
По повод дали Стокке е грозна или не - в Катарино вече два пъти ме спираха, докато разхождах бебето да ме питат каква е тази количка и откъде може да се купи. Simple Smile)) Това не ми се беше случвало с предишните ми колички. Очевидно не е толкова грозна, колкото някои мами се опитват да ни убедят.

# 191
  • Мнения: 1 650
Stella Maria, това е много лично възприятие, аз по принцип съм с изчанчен вкус и си падам по такива неща, затова пуснах и темата. Много от най-харесваните колички са просто скучни.

# 192
  • София
  • Мнения: 44 122
По повод дали Стокке е грозна или не - в Катарино вече два пъти ме спираха, докато разхождах бебето да ме питат каква е тази количка и откъде може да се купи. Simple Smile)) Това не ми се беше случвало с предишните ми колички. Очевидно не е толкова грозна, колкото някои мами се опитват да ни убедят.

Никой никого в нищо не убеждава тук Wink това й е хубаво на темата Wink

# 193
  • Мнения: 3 634
С огромно закъснение, ето ги и снимките:

1. Лятна количка от 1947г. Почти цялата е от дърво, изобщо незнам как се е бутала.  Mr. Green


2. Лятна количка от 1967г.


3. Моята зимна количка от 1981г.


4. Това е модел на Чико от 1981г. Черните части са от кожа.



Извинявам се на модераторите за големите снимки, но важен е детайлът.  Mr. Green Peace

# 194
  • Мнения: 2 231
Ми то тези са като файтони #Crazy hahaha

Общи условия

Активация на акаунт