Ще посрещнем Новата година, с цяла бебешка дружина! (ЯНУАРИ)

  • 11 442
  • 285
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 367
Добро утро на всички ви.
Ади съжалявам за загубата ти.Дано скоро превъзмогнеш всичко.Бъди силна Hug

# 46
  • Мнения: 207
Adi, съжалявам за загубата. Прегръщам те  Hug

Последна редакция: нд, 30 дек 2007, 14:13 от angiе

# 47
  • Мнения: 145
Честита дъщеричка на тик-так!!!   bouquet

# 48
  • София
  • Мнения: 56
Ади много съжалявам за загубата Ви . Миналата година загубих едно детенце и знам как боли.
Стискам ти палци да го преодолееш. Много е тежко, дано никой не го изпитва това. Cry


# 49
  • Варна
  • Мнения: 78
Ади, ужасно е това което преживявате!!  Cry Съжалявам за загубата ви!!  Cry

# 50
  • Мнения: 135
Ади,съжалявам за загубата ви.Дано скоро превъзмогнеш всичко това.Прегръщам те и стискам палци.Знам,колко е трудно и боли.

# 51
  • Мнения: 30
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Ади, без думи!
Защо става така?????????????????? Cry

# 52
  • Мнения: 207
Честито на тик-так   bouquet

Тедсън, за какво да стискаме палци - последно бебе 2007, първо 2008 или да устискаш до след празниците?

Моят Марти вече плаче със сълзи.

# 53
  • Мнения: 30
Честита дъщеричка на тик-так! Да е жива и здрава малката Нона и много да радва всички!


Ели, имаш прекрасна дъщеря! Хубави мигове заедно ви пожелавам!

# 54
  • Мнения: 0
Ади, ужасно съжалявам  Cry Дано скоро превъзмогнеш болката с помощта на най-близките ти хора  Sad Прегръщам те  Hug

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Честита дъщеричка на тик-так.Да расте здрава и красива !!

Тедсън,с тебе сме.Пожелавам ти леко раждане и да гушнеш едно здравичко бебче на финала!! Peace

# 56
  • Мнения: 393
  Честито ма тик-так!!!Явно тази година дядо Коледа работи повече от щъркела Simple Smile

# 57
  • Мнения: 1 325
Честито на Тик так!Да е жива и здрава малката!
Тед , аз днес вечерта ще направя 7дни без тапа, от вчера и при мен положението нещо се влоши, имам чувството че всеки  момент ще ми дойде цикала, една такава тъпа болка в кръста и в яйчниците , Моят доктор е в отпуска до 5 януари и няма откриване Cry  а акушерката ми каза да ходя ако водите изтекат или пък контракциите са ми на десет минути, дано да не става така да ми правят секцио по спешност.
Бебешката стая вече ми е почти готова, тези дни ще я снимам и ще ви я покажа Simple Smile

# 58
  • Мнения: 2 641
Ние днес приготвяме багажа за болницата. Вече втори сак смених  Embarassed все си мислех че не е много, ама като започнеш да слагаш...аз се движа по списъка на Мики и Алех от първа страница. Има мами които планират да раждат в АГ - Варна, на ВИП етажа. Ако знаят какво точно трябва да се носи да споделят, моля. Имам в предвид дали има по специални изисквания. Или да се обаждам да питам. Последно направихме уговорка за естествено раждане с док там.

Примерно вие ще носите ли за бебето дрехи за болницата, освен тези за изписване?

Аз сложих и помпа, ама то щом носим помпа трябва и стерилизатора да помъкнем, нали? И две шишета...

Мики, писала ли ножица. Защо ни е ножица за болницата?

# 59
  • Мнения: 52
Ади това е направо потресаващо! Искренно ти съчувствам. Аз от време на време плача, като погледна малката си принцеска да спинка сладко сладко и си казвам колко много я обичам.Незнам ако и се случи нещо как ще реагирам.Много много съжалявам за случилото се.Нека почива в мир бебчето ти!
А нека да пиша пак за килограмите на бебето, значи, 3800 не са ми казали че е сега а че ще стане..след 3 седмици и то може би!!!А аз родих три седмици по-рано, разликата с килограмите които са ми казали е 600-800 грама.

Общи условия

Активация на акаунт