Какво и е на лицето на Жаси от "Сделка или не"

  • 8 950
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 603
Максимум месец има от снимките на това предаване.Знам го от Златка.
Еми аз бях на снимките на 18 ноември на "Сделка или не" и си беше същата. Явно лятото си е правила промяната, щото като започнахме да снимаме двойките през септември си имаше новите устни.

# 16
  • Мнения: 4 435
Аз от много време съм го забелязала,просто сега пуснаха темата затова се включих.И аз мисля,че го е направила преди новият тв сезон.

# 17
  • Мнения: 581
 Според мен грозотията й е непоправима. Просто има противно излъчване.

# 18
  • Мнения: 5 140
Според мен грозотията й е непоправима. Просто има противно излъчване.


Абсолютно съгласна.

# 19
  • Мнения: 4 435
Според мен грозотията й е непоправима. Просто има противно излъчване.


Абсолютно съгласна.

Трета със същото мнение.
И тризначките пак са  Sick

# 20
  • Мнения: 3 423
Може би пък приятелят й я е смазал
от бой, а гримьорката е прекалила
със замазката, та да не се плаши РЛ.

# 21
  • Мнения: 5 140
Според мен грозотията й е непоправима. Просто има противно излъчване.


Абсолютно съгласна.

Трета със същото мнение.
И тризначките пак са  Sick


А за тях и дума да не става, изпитвам пълна апатия към тях, отвратни са ми по дифоулт. Sick

# 22
  • Мнения: 5 140
Може би пък приятелят й я е смазал
от бой, а гримьорката е прекалила
със замазката, та да не се плаши РЛ.


Лиске, много добро.... hahaha Joy

# 23
  • Мнения: 250
И на мен ми беше доста неузнаваема днес.

# 24
  • Мнения: 375
Има огромна промяна-бузите ги няма,устата по-голяма а и прическата и е променена

# 25
  • София
  • Мнения: 2 623
И аз го забелязах още преди 2-3 месеца това.
Според мен са й направили скули.
Явно както на Глория едно време. Ако си спомняте
и тя беше една бузеста, също като пълнолунието
Жасмина и изведнъж, хоп, яки скули.
Скалпел е играл, нямам друго обяснение  Naughty

# 26
  • София
  • Мнения: 3 838
Напоследък е и поотслабнала доста, пишеше, че пазела строги диети и близките й се притеснявали да не се стопи до неузнаваемост. Иначе носи брекети, да.

# 27
  • Мнения: 1 526
Я светнете незнаещите какви са тез брекети  Embarassed?

# 28
# 29
  • София
  • Мнения: 62 595
За мен нещата са прости, независимо дали става въпрос за тази Жаси, онази Глория или която и да е. Щом една жена изведнъж се появи с по-слабо и опънато лице, значи се опитва да прикрива застаряването, но не го прави успешно. Всъщтост тя не изглежда по-млада, а с по-опъната кожа. На младите момичета една основна черта, която ги прави привлекателни и свидетелства непогрешимо за младостта им е точно подкожния слой тъкан, който прави лицата им по-кръгли, по-сочни. И докато една жена успее да запази по-дълго време този вид на лицето си, независимо дали е естествено отслабнала или наддала на килограми, пак създава усещането за младост и в тези случаи за нея казват, че е млада. За пример - лицето на Невена Коканова. Тази жена изглежда млада дълги години точно, защото лицето й си остана по-закръглено. Мадона, Глория и други от същия тип са с изпити лица, грам тъкан не е останала под опънатата кожа и всъщност това ги издава, че панически се страхуват от напредването на възрастта.

Общи условия

Активация на акаунт