LaRedoute.fr - Обсъждане. Всичко за поръчката - 43

  • 28 218
  • 804
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 12 229
  Весело посрещане на Новата Година и от мен  Simple Smile

# 46
  • Мнения: 7
Veselo posre6ane na praznika i ot men.Mai 6e se izky6a s tozi LaRedoute.....

# 47
  • Враца
  • Мнения: 876
момичета дайте някой работещ код за безплатна доставка или заслужават ли си розвите чанти

Последна редакция: пн, 31 дек 2007, 16:33 от wb

# 48
  • Мнения: 41
   Здравейте момичета, извинете че нахлувам така!
 С пожелания за успешна, прекрасна безпроблемна 2008 година!!!
 Чета ви редовно, макар и тайно Simple Smile   И аз за съжаление чакам своите закъснели поръчки / 07,12 и 20,12/.
  Сега ви моля за помощ, защото не разбирам защо не мога да си поръчам от тези обувки??? Изобщо не ми позволява да посоча размер....
http://www.laredoute.fr/vente-escarpins.aspx?productid=324116776 … e&pagesize=16
   Може и отговора да е много прост, но аз в момента не разбирам, нали съм и новак..
  Благодаря предварително ......... аааййде и умната довечера!!

# 49
  • Мнения: 2 697
Весело и незабравимо посрещане на Новата година, страстни редутки Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 2 697
Moni marian, нормално е да не си ги получила още - за закъсняла се смята пратка, забавила се повече от 6 седмици (така го разбират от ЛаРедут) Peace

Иначе за обувките, които искаш да поръчаш - нещо май е бъг в системата, наистина не дава възможност за избор на номер Thinking

# 51
  • Мнения: 5 370
   Здравейте момичета, извинете че нахлувам така!
 С пожелания за успешна, прекрасна безпроблемна 2008 година!!!
 Чета ви редовно, макар и тайно Simple Smile   И аз за съжаление чакам своите закъснели поръчки / 07,12 и 20,12/.
  Сега ви моля за помощ, защото не разбирам защо не мога да си поръчам от тези обувки??? Изобщо не ми позволява да посоча размер....
http://www.laredoute.fr/vente-escarpins.aspx?productid=324116776 … e&pagesize=16
   Може и отговора да е много прост, но аз в момента не разбирам, нали съм и новак..
  Благодаря предварително ......... аааййде и умната довечера!!
Ау, слънце, тези ги имам цвят слонова кост. МНого са файски. Само че ги бях взела даже за около 8 евро.

# 52
  • Мнения: 41
абе, аз ще почакам да ги понамалят Simple Smile но защо не мога да си посоча номера незнам, то чи нося 35-36 е една друга болна тема за мен

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 358
Весели Празници и от мен!!!

# 54
  • Мнения: 4 155
Честита Нова 2008 година!
Бъдете здрави и щастливи. Пожелавам ви много сполучливи покупки и много намаления!



При някои неща, когато има само един номер, не ми позволява да избирам номер. Ако го добавя в кошницата виждам от кой номер е останало. Така беше с едни пуловери. Имаше само малък номер 30 и нещо.

# 55
  • Мнения: 13 512
Старата тема беше само 19 страници- не мога да повярвам!  Laughing

# 56
  • Мнения: 259
ЧЕСТИТА НОВА 2008 ГОДИНА!ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ ДА ПОЛУЧАТ ВСИЧКИТЕ СИ ЗАКЪСНЕЛИ ПОРЪЧКИ newsm10 Wine Glass Close-mas: Nature Snowman

# 57
  • на пистата
  • Мнения: 5 839

# 58
  • Мнения: 169
Момичета, ЧНГ и от мен!
Я кажете пощите кога почват да работят след празниците!
Чакането започна! newsm12

# 59
  • Мнения: 260
честита нова година пожелавам бързи и успешни доставки

Общи условия

Активация на акаунт