На Сурва АВГУСТинчето ще гука, ще желае здраве и сполука

  • 6 667
  • 311
  •   1
Отговори
# 300
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Франческа-опасна си. Grinning
Тиги-и Стилиян е същия в бузите.Има две големи петна,много сухи и червени.Мажа го с крема за студено време на Бюбхен,но не помага.На 9-ти сме на консултация и ще искам направление да го водя на дерматолог,защото забелязвам,че и на ръката и крачето има такива петна.
Аз пак нямам майчинство.

# 301
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Здравейте момичета,

На моят Ицко онзи ден му избиха първите долни зъбки. А аз се чудех защо се буди от 6 пъти на нощ   Shocked
Все още нямам цикъл и не съм захранила и нямам мнение за пюретата   hahaha Аз ще захранвам с комбинация от оризова каша и педагогическо захранване  Peace
Франческа - супер образ си  Hug
За свекървите - не ми се говори ама хич.... #Cussing out
PIVANOVA - скорошно оправяне  Hug
За детската кухня - твърдо ЗА  newsm10

# 302
  • Мнения: 423
РЕБУС4Е сега гледам ГОР4ИВО и семейство ламбови у4астват Joy някой от родата да нее я пусни тв-то бързо Blush

А, не са от наште! Joy

# 303
  • Мнения: 1 900
Франческа супер си Mr. Green Heart Eyes
Пиванова дано се оправите Praynig Peace
Ще видим ние какво ще правим с детската кухня, в града живеех точно до нея, но сега незнам, сигурно няма да мога да се възползвам.  Sad Rolling Eyes


Искам да ви питам след като съм започнала с плодово пюре да захранвам кога мога да дам каша, по кое време на деня да я давам?

# 304
  • Мнения: 4 546
ами на Ганчев пюретата нямат ли захар?  newsm78 то не че няма да яде захар цял живот, но ми се иска да е по-нататък  Simple Smile а и натуралните им сокове нещо хич не ми харесват, та не ми се иска поне в началото да давам от пюретата им.  в детските кухни дали слагат захар?  newsm78

# 305
  • Видин
  • Мнения: 685
Майчинство нананай си #Cussing out. Оказа се че тук трябвало някакви нови декларации да се попълват. Е попълнихме ги и днес го пуснаха. smile3514 smile3511 smile3516
Франи, много си готина, особено пантофките love001
И аз ще записвам на детска кухня, но като му дойде времето, т.е. към 9-10м.
И аз си хапвам шоколад и на Марти нищо му няма.
И моя юнак има зачервено по бузките. То вече е само грапавко. Мазах с Ексипиал Peace
Ди, я дай рецептата smile3521
На мен зеленчуковите на Ганчев ми харесват на вкус Whistling

# 306
  • Мнения: 1 554
досега приказвах с КРОКОДИЛ пращави специални поздрави и ви прегръща вси4ки, тя е в Плевен още 4ак на 10 ще се прибират Hug

# 307
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Имат захар-да.
И в детските кухни до колкото знам също слагат.
Но това пак си е въпрос на избор.Една мама в парка ми вика ''Давай му вода с колкото се може повече захар."-и аз  Shocked''Ама аз не слагам захар във водата".Тя пък на мен  Shocked
Ей сега ще я напиша рецептата за кисела.Лесна е.Но по-добре да изчакам да пуснат новата тема,за да прочетат повече мами.
Франи-прати и от нас поздрави.

# 308
  • Мнения: 324
За обривите идете на лекар, ако не изчезнат до ден-два след появата, колкото и мънички да са! Защото може да са от претопляне или киселинна слюнка, но може и да е вид дерматит, екзема и да се разпространят. И Мая имаше само безобидно петънце на гърдичките, което мазах с каквото се сетя, но се разпространи и сега лекуваме дерматит. Exomega на А-дерма ни дадоха да мажем и съм много доволна.

# 309
  • Мнения: 361
Егаси студаааа!!!

Тиги и ние имахме такъв обрив шо бузките, чак се лющеха и сега се мажем с Настхертзен на д-р Тайс.Затихнаха ни.Ако искаш пробвай, и ако не помогне, значи е някой дерматит.

Арвен, след като спреш да кърмиш, трябва да даваш Хипоалергенно мляко, без значение от марката.Знам също, че ако не си захранила докато е било детето на кърма, спираш кърмата, даваш 1 м АМ и тогава започваш захранването.

# 310
  • Мнения: 47
Хайде, прехвърляйте се в НОВАТА ТЕМА  Hug

# 311
  • Мнения: 493
Франческа вие каде живеете е Варна , защото и на нас там кухнята ни е близо. Ние сме до MC Drive (лятно тракия)

Общи условия

Активация на акаунт