С КАКВО ЩЕ ЗАПОНМНИТЕ 2007

  • 3 683
  • 134
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 735
Че станах мама на най-сладкото бебче,след доста дълго чакане!
Че много работихме и се обичахме с тати и има резултат,както материален,така и емоционален!
За нашето семейство 2006 и 2007 са най-прекрасните години от 12-те години откакто сме заедно! Hug

# 76
  • Мнения: 560
Раждането на най-прекрасното бебче на света!
И аз така!!!

# 77
  • София
  • Мнения: 3 884
На първо място с раждането на дъщеря ни и на второ място със завръщането ни в България Grinning.

# 78
  • Мнения: 1 930
Моята рожба направи 2005 най-незбравимата в живота ни, следващите 2006 и 2007 показаха колко значим е живота ни и как една голяма любов вече расте и се превъща в момченце!

# 79
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Карам подред... Mr. Green

1. Омъжих се
2. Създадох собствена  счетоводна практика
3. Родих моето слънце Ицко ( най-голямото ми постижение до момента)
4. С мъжо си купихме апартамент в София  ( и ипотека също, ама да гледаме положително )  Stop

Ами....това е Blush

# 80
  • Мнения: 362
с раждането на сина ми Явор

# 81
  • Мнения: 1 155
С най-хубавото нещо, което ми се случи...раждането на дъщеря ми. Grinning

# 82
  • Мнения: 153
За мен 2007 беше свързана и с много лоши и с много хубави моменти. В края на 2006г.уволниха мъжа ми от работа. През Януари 2007 си намери друга -хубава и добре платена работа- само че не в София, където живеем, а в Троян. Така семейството ни се раздели. Мъжът ми отиде в Троян, аз и детето останахме в София. В началото аз не можех да си позволя да замина с него, защото мойта работа е в София, а имахме да плащаме 3 заема. И така от понеделник до петък стояхме сами, събота и неделя - мъжа ми се прибираше.
През Юли 2007 получих много силно сърцебиене. Лежах в болница. Оказа се че имам ВПВ синдром. Казаха ми, че не мога да имам друго дете преди да си направя аблация на сърцето. За мен беше голям шок, защото винаги съм си мислела, че съм напълно здрав човек. Две седмици по - късно, разбрах, че вече съм бременна. Не си бях направила аблация, но си задържах детето. Сега в края на Март 2008 чакам да се роди мойта дъщеричка. Това е най-хубавият подарък, който получих от изминалата 2007 година.

# 83
  • Мнения: 2 567
И с хубави, и с лоши неща. Най-хубавото беше раждането на Емма и местенето ни в нов град  Hug

# 84
  • Мнения: 40
С бремеността и раждането на сладката ни дъщеричка, а 2008 се надявам да ме дари с първото " Мамо" и първите стъпчици  Laughing

# 85
  • Мнения: 1 546
С прекрасната ми бременност и раждането на най-голямот ни съкровище - дъщеря ни Симона Heart Eyes Heart Eyes

# 86
  • София
  • Мнения: 672
Април месец се омъжих за любовта на живота ми!
Юли се дипломирах и станах ИНЖ. Simple Smile
Август се роди синът ми Александър (май това е най-хубавото нещо)...
С една дума-незабравима година....

# 87
  • Мнения: 223
В първата половина се омъжих, във втората половина забременях Simple Smile

# 88
  • Мнения: 493
С раждането на моето слънчице.Това ми е най-голямата радост в живота до този момент.

# 89
  • Мнения: 297
Откакто се роди дъщеря ми свързвам всеки етап от живота си с нея. През 2007-ма направихме един страхотен и запомнящ се първи рожден ден, проходихме - тези малки крачета започнаха сами да се движат, устичката се напълни със зъбки и изрекохме доста думички. Моето слънчице порастна доста и стана много, много умничко.

Общи условия

Активация на акаунт