Абсурди и куриози.

  • 18 782
  • 129
  •   1
Отговори
# 90
  • Here, There and Everywhere
  • Мнения: 373
щом давате и фирми
ЕТ  "Жив и здрав"

# 91
# 92
  • Мнения: 389
Виждала съм на официалната визитка на финансов консултант е-мейл bulgarian_cutie@.....   Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

* (в превод - "български сладур")

# 93
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 837
Виждала съм на официалната визитка на финансов консултант е-мейл bulgarian_cutie@.....   Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

* (в превод - "български сладур")

 ooooh! майкоуууу, аз също съм я виждала тази визитка. и мани другото, ами и лично го познавам този индивид Embarassed имАх късмета да съм в една група с него във винс-а ooooh!

# 94
  • София
  • Мнения: 747
Миналата седмица мъжът ми отиде до БТК да закрие телефонен пост, който не ползваме от година и половина, плащахме по 7.80лв на месец с опция само да ни търсят. Но понеже не живеем в това жилище  и не се ползваме дори и от тази услуга, решихме да го закрием. Телефонният номер е с повтарящи се числа и е лесно запомнящ се. Служителката била много учудена как така искаме да закрием такъв номер и че предлагат услуга срещу 6лв на месец да го пазят две години. Не сме за 6-те лева, но ми се струва абсурдно при тази конкуренция на мобилните оператори и възможностите за безплатна комуникация през интернет тази опция да е платена.

# 95
# 96
# 97
# 98
  • Мнения: 4 447






Стриптийз бар Crazy

# 99
  • Мнения: 1 317
След тежка пиянска нощ един много близък мой приятел отива в аптеката.
Той - "Един Алка Залцер, моля"
Тя - "Така като те гледам, един няма да ти стигне"  Joy

# 100
  • Мнения: 7 914
реклама на морга за гуми втора употреба:
GERMANSKI ГУМИ
 Mr. Green
не знам дали още е актуален надписа, но беше факт поне 3-4 години  Crazy

# 101
  • Мнения: 768
 Начин да станеш дядо сам на себе си:

 От молба за получаване на детски надбавки:
Моля, наредете на касиера Ви, да ми изплати семейни надбавки, като се има предвид следното: През 1972 година се ожених за една възрастна вдовица, която имаше голяма дъщеря. Непосредствено след брака аз осинових дъщерята на жена си. Баща ми, който беше вдовец, често посещаваше семейството ми и най-после се ожени за доведената ми дъщеря. По този начин дъщеря ми ми стана втора майка, а баща ми - зет. Жената на баща ми, т.е. моята доведена дъщеря, която същевременно ми стана втора майка роди едно момче, което е на 12 години и което разбира се ми стана брат и съответно внук. Понеже аз съм мъж на майката на доведената дъщеря, то жена ми стана и моя баба, тъй като е майка на жената на баща ми. По този начин аз съм едновременно мъж на жена си, а също така и нейн внук. Обаче и жена ми роди едно момченце, което сега е на 10 години, което стана шурей на баща ми, а на мене вуйчо, тъй като е брат на мащехата ми -майка, която ми е дъщеря. По този начин станах сам на себе си дядо, тъй като жена ми е баба, а аз съм нейн мъж. Моля, да ми отговорите имам ли право да получавам семейни надбавки за сина си, т.е. за вуйчо си....

Последна редакция: чт, 03 апр 2008, 23:03 от Fiorella

# 102
  • Мнения: 3 726
Като чета, че сте пуснали и имена на фирми, ще ви дам и аз една

ЕТ "Лява ръка"
Мен ме впечатли заложна къща"Титаник" Mr. Green

# 103
  • Мнения: 258
В месарски магазин над колбасите виси надпис: "Саламите се карат всеки ден"  Joy
 А  друг надпис на вратата на магазин: "Ще бъда отворена след 10 минути" и друг "Пеньоарите се преместиха отзад"  hahaha

# 104
  • Мнения: 258
реклама на морга за гуми втора употреба:
GERMANSKI ГУМИ
 Mr. Green
не знам дали още е актуален надписа, но беше факт поне 3-4 години  Crazy

това ми прилича на LOVIME BRIMKI преди години във Варна  Joy

Общи условия

Активация на акаунт