И през Новата година,да има бебчета поне дузина

  • 28 682
  • 650
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 1 098
Здравейте хубавици. Аз от утре не съм на работа, ще успявам да се наспя,кеф голям...  Laughing
Ламке, ние сме по-голяма група утре... Веселата и Кики Ники също искат да я видят момата
и предлагам да се чуем и да уговорим среща някаква.
Цунки от всички, аз излизам да дебелея още.
Дебела съм била, и ще трябва да не ям мнооого много , ама пуст апетит... .  Mr. Green

# 646
  • Мнения: 7 112
Злати, днес си погледнах календара в работата, за да видя колко време е минало от раждането на Дари  Heart Eyes. След една седмица ще се е надундала с поне 200 грама.  Hug

Ритке, кой ти каза, че си дебела? Рагу и зъби си само.  Hug
А Борката какви усмивки прави. Мммм.  Heart Eyes

# 647
  • Мнения: 167
Ронка аз се надявам на поне 250 ,ама ще видим. Би трябвало към края на Февруари да е поне 2 кг.Това значи по 250 гр. на седмица. Blush

# 648
  • Мнения: 1 369
Какво ще правим утре? Гледайте да се организираме някъде по-близо до нас, щото иначе ще трябва да ви напусна по-рано. А пък и вие ще сте с Ритата и черната лимузина. Може и около Ламята. Ако доведе Мия обаче. Ламята ми е близо:)
 Светле, кога ще се появиш у Софето утре?
 
 Наде, честит рожден ден! Много да си здрава, да си късметлийка и да имаш цялото щастие на света:)

# 649
  • София
  • Мнения: 1 098
Светланата ще пристигне някъде към 12 на гарата. Не са могли да тръгнат с кола, така че я чакаме по късничко.
Ники, не знам при това положение дали ще смогнеш да я видиш, но чакам включване да кажете.

# 650

Общи условия

Активация на акаунт