Бяло като слуз , възможно ли е да е тапата ?

  • 19 089
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 10 331
Според мен не е същото. Нали не ти се оцветява течението в червено ако ядеш цвекло?  Mr. Green
А да ползваш таблетки за всеки случай? Наистина не ми го побира акъла, особено ако си бременна...а ти май си. В коя г.с си? Да не ти е тапата и на тебе?

# 31
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Не не опази боже! в 28 г.с. съм Shocked Абе тези таблетки стават точно за бременни  бе не са страшни  ! Но не съм ги ползвала щото немам дразнене или нещо от сорта ех че забравих как се казваха. Абе някакви за профилактика. Както и да е не е тапата сигурна съм щото ми е втора бременност и знам как изглежда тапата.

# 32
  • София
  • Мнения: 10 331
 Wink Айде стискай тогава още 12 седмици. Я кажи за протокола, твоята тапа каква беше? Защото моята беше бяло-жълта, абсолютен сопол на външен вид. Никакви кървави нишки не видях. Просто седях по хавиля и туй чудо падна на пода - пльок!

# 33
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Розова Sad

# 34
  • Мнения: 398
И аз я изрових тая стара тема.Имам такова слузесто течение от 4-тия месец насам.Точно като сопол.Ама не ми се вярва да е тапата.Тя не пада 4-5 месеца.Преди да забременея не съм имала такова нещо.А и не е постоянно, по-скоро на периоди и преди това имам леки  менструални болки.

# 35
  • Мнения: 1 080
Моята беше прозрачна бе зникак жилки и бе никакъв цвя - чисто прозрачна.
На пък беже и твърда като желе, а не течна!!!

# 36
  • Мнения: 30
zdraveite na vsi4ki az sym v 34 sedmica i sutrinta imax ne6to sluzesto s malko kryv vazmojno li e tova da e tapata ?

# 37
  • София
  • Мнения: 10 331
Да, иди на лекар още днес.

# 38
  • BG
  • Мнения: 1 900
Отивай на лекар. Peace

# 39
  • Мнения: 30
май така ще направя по късно ще кажа какво е станало

# 40
  • Мнения: 512
За твое успокоение отиди да те види лекар. Успех.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт