Желаещи да влязат в Зоната?

  • 38 317
  • 584
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 344
здравейте!и аз искам да пробвам с вас и ще ви чета редовно,но трябва да се сдобия с книгата като за начало...

# 16
  • Мнения: 4 435
Аз я изтеглих книгата,но на пръв поглед ми е сложна.Дали ще се справя сама? Rolling Eyes
Ще си взема и тази -Ние и Зоната,имало хубави рецепти съобразени с БГпазара.

# 17
  • Мнения: 276
Нали за това сме тук да си помагаме една на друга Simple Smile Няма да те оставим сама да се справяш, я:)))

# 18
  • Мнения: 4 435
Нали за това сме тук да си помагаме една на друга Simple Smile Няма да те оставим сама да се справяш, я:)))

 smile3525

# 19
  • Мнения: 36
 HugБройте и мене в Зоната Peace

# 20
  • Мнения: 276
Здравейте момичета,

Как се справяте с диетата? Изчислихте ли вече кой с по колко блока на ден трябва да се храни?

Аз за сега съм долу-горе режимна:
закуска: 60 гр. телешко, 270 гр. зеле, 1 ч.л. зехтин, 1 айрян
обяд: зелена салата с домати, краставици, сирене и кашкавал, 1 айрян

Сиренето и кашкавала, знам че не са от най-препоръчваните храни, но за вечеря ще гледам да е нещо по постно. Не съм ги теглила, то остава и в офиса да извадя кантарите  Laughing

# 21
  • Мнения: 485
Момичета може ли да пообясните за каква точно диета става на въпрос? newsm78

# 22
  • Мнения: 4 435
Така,взех да чета книгата,стигнах до 8-ма глава,взех си мерките.Да обаче тотално обърках сметките. #Cussing out

# 23
  • Мнения: 37
До колкото знам Огнян Симеонов изготвя хранителни програми от "Зоната".

# 24
  • Мнения: 276
Може разбира се newsm10

Става въпрос за диетата, чиято цел е правилно съотношение на различните групи храни. За по-лесно изчисляване на тези съотношения авторът е въвел понятието блок. На всяко хранене трябва да се консумират по равен брой блокове протеини, въглехидрати и мазнини. С малката уговорка, че в един блок протеини (П) се съдържат 7 гр. чист протеин, един блок въглехидрати (В) е 9 гр., а един блок мазнини е приблизително 1,5 гр.

така например един обяд от 3 блока може да съдържа:
84 гр. пилешко месо
салата от 2 домата + 1 краставица + 1 ч.л. зехтин
и за десерт 1/2 ябълка

Най-добре е да си свалиш книжката от интернет и да я прочетеш. Там пише много интересни неща, включително и как сама да си направиш меню за деня Simple Smile

# 25
  • Мнения: 276
Slav4e_Av4e, ако искаш пиши ми на лични да направим сметките заедно  smile3521

# 26
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Заинтригува ме тая Зона, още чета книгата, но не вярвам, че ще успея сама да си изготвя менюто, много сложно ми се вижда  ooooh!

# 27
  • Мнения: 1 111
исках да попитам нещо,малко извън темата е....става въпрос за кантар,на който да си меря килограмите
харесала съм си един - дигитален,който мери и мазнините в организма /как не ми е понятно/...
Та какво ви е мнението за дигиталните кантари...вие какъв ползвате?

# 28
  • Мнения: 276
Здравей tuly,

Аз съм твърдо за електронните кантари. Дали имат функция за мерене на мазнини или не - не ми е толкова важно. Моя има, но така и не я ползвам.

Според мен механичните кантари не са толкова точни, наклониш се в някоя посока и те изкара с 2 кила повече, примерно.

Мисля, че не е лошо като инвестиция newsm10

# 29
  • Мнения: 1 111
мда...ще инвестирам в него тогава

Сега гледах "Искрено и лично",темата беше за отслабване чрез поставяне на някакъв пръстен в корема  и  балони...Не можах да разбера точно,защото хванах предаването по-късно,а и малкия не ми даде възможност да гледам много-много...
Мисълта ми беше,че измежду гостите,които бяха поканени имаше и един - д-р Симеонов и се чудех дали е въпросния д-р,при когото ходят мадамите от Симеоновския форум...
Направи ми впечатление също така,че нямаше еднозначно мнение на специалистите по въпроса за отслабването - едните си държаха да се ядат марулки и салатки,някакъв фитнес инструктор говореше как трябва да се ядат протеини,д-р Симеонов беше и за храненето с месо,а Кирил Вълчев /Киро Скалата/ все повтаряше как трябва да спортуваш по 30 мин. три пъти седмично и да пиеш разни хранителни добавки във вид на коктейли и това е достатъчно....
Дори се изказа  имнение,че ако ти е запушена някаква чакра,каквото и да правиш - може и да не отслабнеш никога...
Съвсем се обърках по въпроса за храненето... Confused

Общи условия

Активация на акаунт