Желаещи да влязат в Зоната?

  • 38 313
  • 584
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 276
Slav4e_Av4e, още горе ти видях въпроса, ама каквaто съм разсеяна.  ooooh!

Аз си ги меря на кантара 225 гр. замразени. Ако пакета ти е 500 гр. разделяш на две и не го мислиш. Това за 1 блок говоря, имат много фибри и за това количеството е доста.

Освен на пара и задушени в зехтин стават вкусни. Peace

# 571
  • Мнения: 422
Славче, за Била нямам спомени дали съм виждала, но  със сигурност има в Кауфланд, Хит и Пикадили.  chef

# 572
  • Мнения: 4 435
blueberrygirl пакета е точно 450гр.Идеално ми идва,значи салгам половината за 1 блок.Дано да смяташ правилно. Mr. Green
krisi99 проблема е,че при мен няма нито Хит,нито любимото ми Пикадили,нито Кауфланд.Само тъпата Била. Sick

# 573
  • Мнения: 276
Не знам колко вярно смятам, но Симеонов ги е дал 240 гр... така че тъкмо за 2 блока са ти.  Peace

Момичета, ако някой има идеи за новата тема да ми пише на лични, или направо да я пуска.

# 574
  • Мнения: 4 435
Не знам колко вярно смятам, но Симеонов ги е дал 240 гр... така че тъкмо за 2 блока са ти.  Peace

Момичета, ако някой има идеи за новата тема да ми пише на лични, или направо да я пуска.

Е,пусни си я пак ти.Няма нужда от някакви специални неща.Може да праснеш няколко хранички,даваш линк към тази и тва е.Може да дадеш по колко сме отслабнали  hahaha

# 575
  • Мнения: 4 435
Момичета,нали щяхме да казваме кой както яде. Crossing Arms
Отчитам се,следобедна закуска 200мл кисело мляко и 1 орех. bowuu

# 576
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
на мен ми дойде  Party
Значи досега, мазна шунка, колкото за три блока, малък мини кроасан без пълнеж и прясно мляко.

Следобеда едно кафе

Вечерта 2 картофени кюфтета, шунка.

# 577
  • Мнения: 422
Аз не искам да казвам какво ядох след обяд! newsm45
пък след малко отивам на гости на някакви засукани манджи  smile3514
утре пак изрядна!
 newsm39

# 578
  • Мнения: 480
Аз сега да дам отчет bowuu
Сутринта, ябълка, орехи - 2 бр., малко сиренце
обед: пилешко филе на манджа с гъби+доматен сок в манджата и зехтин+1 филия черен хляб, сиренце
следобяд: кисело мляко, но нямах нискомаслено+ малко ядки(орехи)
за вечеря ще ям кебапчета, лютеница, сиренце, хляб 1 филия и маслинки, това е за сега, а за грамажите , нямам кантар и за това на око или там правилото за дланта, като зеленчуците са около една шепа!
Криси, кажи какво яде, че така ревеш Thinking
Линдита, то кроасани може ли? newsm78

# 579
  • Мнения: 4 435
Определено тука има много хода извън Зоната. Joy
Кроасани,картофени кюфтета - прегрешение!!!
Между другото да питам къде пише че може лютеница  Mr. Green
Аз след малко ще вечеря-риба тон за 3 блока,един блок броколи задушени,един блок зелева салата и домати за 1 блок.Мазнините ще ми бъдат зехтин.

# 580
  • Мнения: 480
ами незнам дали пише, просто аз си я пригодявам според това , което имам в хладилника! Peaceиначе , защо да не може, аз не ям едно бурканче, ами две три лъжици , пък и нали е доматено пюре с печен пипер и подправки newsm78, според мен може! Whistling
да си призная честно ,аз така да свикна да се храня пак ще ми е от полза, защото в последно време все се освинвах Blush Embarassed Embarassed и определено няма да бързам, че така ли иначе все си ми става и зле и карам полека, за да не ми става зле и да се откажа! Peace

# 581
  • Мнения: 4 435
Аз като гледам ти нямаш мерак за тая диета.Пробвала ли си с разделното хранене.Там може да се яде всичко.Дори спагети със сметана  ядат.Иначе не е същото лютеницата защото е бъкана с олио. Wink А както знаеш за тоя режим е важно и полин лъжичка.Виж как на хора без кантарчета не са им толкова добри резултатите.И като е казано 1 ч.л. зехтин значи не трябва да е повече.А на мен тая вечер ми стана лошо на половината от яденето,ужасно ми се догади и направо оставих докъдето бях стигнала.Това е лошо защото определено зарязах нещата и блоковете не са били точни П към В към М.Преди малко си хапнах късната вечеря и сега обмислям дали да не прекъсна режима и да си карам по мой някакъв.Но най-вероятно и утре ще изкарам на Зоната и ще му мисля след това.Блазня се от първоначалните страхотни резултати,бех стриктна и за 6 дена -4кг. Party

# 582
  • Мнения: 276
Ето ви нова темичка: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=265027.0

Може да дадеш по колко сме отслабнали  hahaha
Ей, много се смях.  Joy Joy Joy

Lindita, този глад за въглехидрати преполагам е от МЦ-то. Като свърши, да си по-стриктна... Hug

Аз не искам да казвам какво ядох след обяд! newsm45
Я, си кажи и ти какво хапна. Бива ли такава работа?  #2gunfire

мими_то, според мен не е такъв проблем една-две лъжички лютеница, ако примерно я броиш за 1 блок. По изключение и аз бих хапнала, въпреки олиото и захарта вътре. От една лъжичка няма какво толкова да стане, стига да не е по много и често.  Peace

Slav4e_Av4e, не се вманиачавай толкова. Един ден, че си хапнала по-малко... не е проблем. На теб от храната ли ти става лошо?  newsm78

# 583
  • Пловдив
  • Мнения: 686
Не съм чела темата/дано не се повтарям/, но ето и 2 рецепти и от мен:

Закуска/десерт - 1 блок

1/4 ч.ч. извара      - 1П
1/2 с.л. мед            - 1В
канела на вкус

Всичко се смесва добре и по желание могат да се добавят 6 сурови натрошени/нарязани/ фъстъка. Аз лично първо изяждам 3 маслини и после това. Ако удвоите количествата ще станат 2 блока. Много е вкусно!


Миш-маш - 2 блока

1 яйце - 1П
1/4 ч.ч. извара - 1П
3 чушки червени печени от буркан - 1 1/2В
2 с.л. доматен сок

Нарязват се чушките на ситно и се пържат в тефлонов тиган с много малко олио. След 2-3 мин. се добавя изварата, разбърква се и след 1-2 мин. се чуква яйцето в тигана. Разбърка се 2-3 пъти и се маха от огъня, посолява се.
Яде се с 1 филийка бонус(1/2 филийка хляб) или като мен с 1 пресен домат на салата. Много вкусно!

Известни личности, които имат хубави и слаби тела благодарение на системата ЗОНАТА са:

Дженифър Анистън
Кортни Кокс-Аркет
Брат Пит
Деми Мур
Бритни Спиърс
Уинона Райдър
Селин Дион
Ален Делон
Сидни Крауфорд
Катрин Зита-Джоунс
Джери Холиуел
Сандра Бълок
Ванеса Уилямс
и др.


Имената са взети от интернет. Дори имало 1 човек/има го на снимка в сайта на зоната/, който тежакл 500 кг. не можел да се движи и за 1 година отслабнал много.

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 16:54 от sylya

# 584
  • Мнения: 4 435
Има нова тема вече мила:  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=265027.0

Общи условия

Активация на акаунт