Нова година - нови умения за учещите фотошоп-а.......(8)!

  • 10 509
  • 309
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 804
За нищо не ми идва музата.
Чета,гледам,чета,гледам и нищо.Ама нищожно нищо.

Отказвам се от контролното. Cry

# 301
  • София
  • Мнения: 7 242
Е, Медовинка... Защо всички свирите отбой Crossing Arms. Все една снимка можеш до обезцветиш или оцветиш. А и има толкова много време... Аз поне не съм ти прочела поста Whistling 

# 302
  • Мнения: 804
  Лекси, точно обезцветяването хич,ама хич не ми се получава.По - точно снимката да е черно - бяла,а някои елементи да са цветни. Сигурно пет проби съм направила досега и не става и не става. Затова не ги и давам тук,защото са срам и резил.
  Виж картичката или рамката за свети Валентин е друго нещо.Там може и да стане. Или пък излизането на обект от снимка...  Thinking

Абе...ще видя.

# 303
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Да ви кажа това с излизането на обекта и аз нещо ня го схванах.Вярно,че като го пробвах и нещо се бях изнервила ,и го правих отгоре отгоре,ама ... Thinking

# 304
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
една различна рамка и от мен



и така

Последна редакция: пт, 11 яну 2008, 04:45 от AvAnA

# 305
  • Мнения: 702
Момичета, изтеглих си фотошоп, но за до го активирам ми иска код. Какво трябва да направя?

# 306
  • Мнения: 458
При тегленето не ти ли изтегли и Kaygen-а в него са всички необходими номера за инсталирането му.Ако не виж линка в началото на темата ,тегли от замунда /иска регистрация/ заедно с Kaygen-а.Става лесно /ама докато го разбера се мъчих 3-4 дни Crazy/.

# 307
  • Мнения: 11 607
Лекси.....това е Господин на снимката......Дойдоха ми и други идеи как да направя рамката...но друг път....ще си я оставя за домашно.......

Медовинке, Нади Миши...и мен ми я няма музата, но няма да се предаваме.....Малко, ама съвсем малко отпуск си даваме и пак отначало...Нали затова се учим всички - ще има и слаби неща, ще има и силни...Хайде горе главите и напред!

Момичета...нямам време да преглеждам тази тема...ако има хубави и полезни съвети .....дайте ми линк на ЛС за да ги включа в новата тема...Аз пак ще проверя....но по-късно!

Хайде в новата тема....

# 308
  • Мнения: 702
При тегленето не ти ли изтегли и Kaygen-а в него са всички необходими номера за инсталирането му.Ако не виж линка в началото на темата ,тегли от замунда /иска регистрация/ заедно с Kaygen-а.Става лесно /ама докато го разбера се мъчих 3-4 дни Crazy/.

Точно от там го изтеглих.Kaygen-а ми дава само серийни номера,а  за актуализация ми иска authorization cod

# 309
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Има нова тема

Общи условия

Активация на акаунт