Пращате ли ги на ясла/градина ако сте си в къщи?

  • 2 403
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Пращам.
Издивява с мен. По празниците беше ужас.
Ама и вие си помислете - и аз да седя 10 дни вкъщи с майка ми и баба ми и аз ще изтрещя. Разбирам го детето.

# 46
  • Мнения: 24 467
Пращам.
Издивява с мен. По празниците беше ужас.
Ама и вие си помислете - и аз да седя 10 дни вкъщи с майка ми и баба ми и аз ще изтрещя. Разбирам го детето.

Бе то като възрастни с родителите си аз дори по- имам какво да си кажа, но децата, когато са малки, не са на същата вълна като възрастния, пък било то и родител. Докато за мен отдавна е все едно дали контактувам с 25, 30 или 40 годишен човек, за хлапето такива разлики са далеч по- осезаеми.

# 47
  • Мнения: 4 520
Аз съм си постоянно вкъщи заради бебето, но баткото (на 2 г.) е винаги на ясла, освен в случаите, когато е болен. Вкъщи го хващат дивите, доста е палав (онзи ден събори един скрин Embarassed), а бебо е доста ревлив и все иска на ръце, така че определено ми е по-лесно, когато Стефан е на ясла. Но признавам, че бих искала поне зимата да си е удома и ако много вземе да боледува, ще го спра за малко.

# 48
  • Мнения: 194
пращам ги - разбира се.  мисля, че е по-полезно и за двете страни. аз не съм им роб, а и свободното ми време пак може да им е посветено без да сме нон-стоп заедно

# 49
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Стига да е здрава- не пропускам  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 528
От 2-годишен почти не е пропускал ден, освен когато ДГ не работи естествено. Детето трябва да ходи на ДГ, за да се развива, а и там има с кого да играе. Имало е случаи, когато са били по 6-7 деца в цялата градина - пак е там. Е случаят е идентичен, понеже майка ми работи в неговата ДГ. Но дори и да не беше пак щеше да ходи. Пък и той си иска, че вкъщи е лудница с него, а сега и бебето...

# 51
  • Мнения: 7 430
Не винаги и сега по празниците с двамата лудвах Joy

# 52
  • Мнения: 2 622
В майчинство съм и съм си в къщи,но голямата дъщеря ходи на градина.През ум не ми е минало да я оставям в къщи просто така,без да има някакъв специален повод.

# 53
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ако е здрава ходи ...

# 54
  • Мнения: 2 755
Синът ми не посещава градината само когато има ваканция, сборни групи или е болен. През останалото не пропуска. Причините за това, вече са ги изброили.

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
По празниците не я водя на градина, но иначе си е там дори и да съм в нас.

# 56
  • Мнения: 2 005
Когато имам ангажименти -да , но в друг случай - не Peace

# 57
  • Мнения: 97
Когато съм  си у дома предпочитам да не го водя, но понякога когато имам ангажимент си го водя но по-късно

Общи условия

Активация на акаунт