Моля , предложете ми педиатър - Редута , Гео Милев , Подуяне

  • 24 652
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 48
Някой дали посещава д-р Виолета Христова в 22 ДКЦ и дали би дал малко инфо за нея. Благодаря
Цитат
В 22-ра поликлиника има доста добри педиатри.  Peace

 
би ли конкретизирала

# 31
  • Мнения: 7 112
Крайселски, Дишкова (аз съм доволна от нея, както и мои близки), Цацова, Младенова ...
Цитат
В 22-ра поликлиника има доста добри педиатри.  Peace

 
би ли конкретизирала

# 32
  • Мнения: 7
За педиатър в района на центъра ( особено ако не ви се занимава с GP-та и тем подобни времезагуби) препоръчвам тези от Шейново. Имат педиатър 24/7  и амбулаторен приемен кабинет на партера и никога не връщат деца, особено ако ви се наложи да се разболеете в петък, събота или неделя, когато на загрижения ви личен лекар GSM-а мистериозно губи обхват. Като име д-р Контилска

# 33
  • Мнения: 1 426
само не се лъжете да се запишете при Цацова, че е някакъв ад. Чака се с часове, ако въобще имаш нерви да стоиш над 2 часа за елементарен преглед.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 603
само не се лъжете да се запишете при Цацова, че е някакъв ад. Чака се с часове, ако въобще имаш нерви да стоиш над 2 часа за елементарен преглед.

Това си е точно така, понякога и по-зле. НО д-р Цацова е отличен педиатър.

# 35
  • София
  • Мнения: 2 430
само не се лъжете да се запишете при Цацова, че е някакъв ад. Чака се с часове, ако въобще имаш нерви да стоиш над 2 часа за елементарен преглед.
ами как няма да се чака  нормално е.Като се пусне една тема "Моля , предложете ми педиатър - Редута , Гео Милев , Подуяне" и се изтипосат поне 10 бебета за месеца,нормално е сам да се прецакаш и да й се струпат на жената толкова много народ

Общи условия

Активация на акаунт