Хубав "скъп" ФДТ

  • 28 141
  • 198
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 463
Мацки, днес си взех Armani Luminous Silk, след като консултанката ме гримира с него и останах очарована.
Наистина е невероятен - лека, но покривна текстура, не се размазва, не цапа, въпреки това не изсушава кожата по никакъв начин. Аз съм със смесена кожа - с тенденция към лъсване след 5-6 часа с фдт Т-зона и другото нормално към сухо.
За малко да си взема и четка за фдт Armani (страхотна е, нямам думи...), но като разбрах цената, скокнах леко, следващият път ще се прежаля обаче.   Rolling Eyes

Иначе DiorSkin Forever Extreme Wear също е супер, изключително покривен и няма махане.

Успех момичета!  Grinning
EMPRЕSS  Hug  Stop
Моля те би ли споделила от къде и за колко го взе? А и цената на четката ако може?  bouquet  bouquet  bouquet

# 121
  • София
  • Мнения: 5 289
Да бе кви пари са фдт и четката? newsm78
Тоз ли е

# 122
  • Мнения: 451
Да, същият.

lili-lo, много се радвам, че си го намерила и си го харесала Hug

# 123
  • София
  • Мнения: 5 289
Ама не казваш цени. Rolling Eyes

# 124
  • Мнения: 2 414
Това ма е въпросния фдт на Армани има и ориентировъчна цена http://www.giorgioarmanibeauty-usa.com/_us/_en/catalog/cosmetics … dation-spf-15.htm  Peace
Но в България къде изобщо може да се намери?

# 125
  • Мнения: 97
КАРЧЕВА, tozi e!  Simple Smile
sorry za latin, niamam kirilica ot drugoto pc Sad

FDT - 36 euro, chetka 47 euro
ot duty free na letishte Ataturk v Istanbul  Wink

nadiavam se da sym bila polezna

EMPRESS   bouquet

# 126
  • Мнения: 463
Много благодаря!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 127
  • Мнения: 375
Доволна съм от Хелена Рубинщайн, Шанел но най доволна съм от  този с коректора на Лапрери .Струва около 295 лв.

# 128
  • Мнения: 1 885
Търся си нещо подобно като Ревлон Колор стей, но от по-висок клас. Да е със силна покривност и цветовете да са по-скоро жълтеникави, а не червени.  И да мога да го намеря в София. Да не е над 70ина. Повече няма да прежаля  Laughing
Някой да е ползвал подобен?

# 129
# 130
  • Мнения: 1 885
бубанке, ти си вторият човек който ми го хвали. Другата седмица отивам на Витошка да тествам...

# 131
  • Мнения: 299
Още един глас за ИДОЛ на ЛАНКОМ newsm10
Добра покривност, дълготраен, много естественно стои и е за нормална към мазна кожа, не за мазна. Голям плюс е,че не остава по полото ми и яките на ризите.

 newsm10

# 132
  • Мнения: 90
Dior Forever, новият FDT на Dior ли е , за какъв тип кожа е и каква му е покривността.

# 133
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
миналата седмица си купих този
http://shop.elizabetharden.com/product/index.jsp?productId=25591 … parentPage=family
много лесно се нанася,  и  стои много естествено

# 134
  • Мнения: 463
Търся си нещо подобно като Ревлон Колор стей, но от по-висок клас. Да е със силна покривност и цветовете да са по-скоро жълтеникави, а не червени.  И да мога да го намеря в София. Да не е над 70ина. Повече няма да прежаля  Laughing
Някой да е ползвал подобен?
Виж и на Кларинс - 66 лв е с СЗФ 15 и имат няколко цвята. На Гарлен също гледах и ми се върти цена от 77 лв, но имаше 2 цвята и така и не го пробвах.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт