LOST - сезон 4

  • 22 131
  • 529
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 517
Все ми се струва че няма да е толкова интересно, след като не са на острова..  Sad

# 31
  • Мнения: 1 424
И аз го чакам с нетърпение  Party

# 32
  • София
  • Мнения: 7 798
Все ми се струва че няма да е толкова интересно, след като не са на острова..  Sad

И аз бих искала да са повечко време на острова, все пак друго си е екзотичното място пред цивилизацията.  Grinning

# 33
  • Мнения: 532
да, ама не само кейт и джак са се върнали, ами и баща му, и този, на чието погребение беше само джак.

А кой беше умрелия ?Нищо не разбрах newsm78

# 34
  • Мнения: 1 517
да, ама не само кейт и джак са се върнали, ами и баща му, и този, на чието погребение беше само джак.

А кой беше умрелия ?Нищо не разбрах newsm78

бащата на Джак, нали всъщност той връщаше тялото му със самолета от Сидни... В една от първите серии на първи сезон откри тялото му на острова и го погреба.

# 35
  • София
  • Мнения: 5 828
да, ама не само кейт и джак са се върнали, ами и баща му, и този, на чието погребение беше само джак.

А кой беше умрелия ?Нищо не разбрах newsm78

бащата на Джак, нали всъщност той връщаше тялото му със самолета от Сидни... В една от първите серии на първи сезон откри тялото му на острова и го погреба.

Ааа, това не е вярно  Naughty
В последната серия нищо такова не дадоха, Джак даже разбра за погребението на въпросния човек от вестник случайно.

# 36
  • Мнения: 1 517
Как бе, не се ли луташе той в една от първите серии на първи сезон из джунглата, и баща му му се явяваше на разни странни места, той ходеше след него и накрая откри тялото му...не помня къде точно...  newsm78... Е, беше наистина отдавна Simple Smile
"Jack was essentially ordered by his mother to go to Sydney and find Christian. While there, Jack learned that his father had died while on an alcoholic binge. Forced to bring his father home for burial, Jack boarded Flight 815 with his father's casket in tow." - от http://lost-media.com/modules.php?name=jack

Или за какво точно говорим, и аз се обърках нещо  Thinking

# 37
  • София
  • Мнения: 5 828
Говорим за последната серия на 3-ти сезон, където Джак и Кейт се бяха върнали от острова, и Джак беше на едно погребение сам.

# 38
  • Мнения: 982
Говорим за последната серия на 3-ти сезон, където Джак и Кейт се бяха върнали от острова, и Джак беше на едно погребение сам.
Аз останах с впечатление,че всички са се върнали от острова,макар че в последния епизод даваха сама Джак и Кейт в цивилизацията.Греша ли?

# 39
  • Мнения: 1 517
ooo, да, чак сега разбрах  Embarassed

# 40
  • Мнения: 1 941
Оууууу, наближава заветната дата  Mr. Green. Имате ли представа дали има някакъв обзорен епизод, че нещо взех да забравям от толкова много сериали.

# 41
  • Мнения: 1 153
Чакам с нетърпение новите серии,макар старите вече да си ги позабравила Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 1 800
Чакам с нетърпение новите серии,макар старите вече да си ги позабравила Rolling Eyes

И аз така. Мислих си тези дни дали не си ги взема да гледам старите сезони, но е голяма краста. Последният път  бях като хипнотизирана пред тв за дни наред Mr. Green

# 43
  • Мнения: 750
Крайно време е да почват, но ако вземат за направят и един опресняващ резюме-епизод, няма да е зле. Че след последната им кратичка ваканция не съм сигурна, че си спомням кой знае колко ...  Mr. Green

# 44
  • София
  • Мнения: 5 828
Май няма да има опресняващ епизод  Sad, първата серия си е нова серия The Beginning of the End

Общи условия

Активация на акаунт