Какво с рулца от раци?

  • 1 870
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 825
Toва ми звучи много по-леко. Ще се пробва.

А чували ли сте, че всъщност рулцата от 'раци' били от риба? Някой ми го каза преди време...

Чували сме.... пише си го на опаковката Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 774
...Рулца нарязани на колелца,една консерва царевица,една майонеза- Краси.Всичко се смесва и ....
Peace добави от мен 2-3 с.л гъсто кисело мляко,чесън на прах,ситно нарязан копър и тогава мятай  да"...престоява 30мин. в хладилник."
Става разкош....с ракия ....

# 17
# 18
  • Мнения: 3 166

Виновна... Embarassed Embarassed Embarassed В готварската не се сетих да потърся, но защо тогава не ми излезнаха с търсачката, още повече, че посочих само готоварския подфорум.  Grinning

Момичета, лукът за салатите настърган или нарязан да е? Защото имам чувството, че ако е нестърган е по-добре - няма да хрускат парченцата.

# 19
  • Мнения: 1 494
Toва ми звучи много по-леко. Ще се пробва.

А чували ли сте, че всъщност рулцата от 'раци' били от риба? Някой ми го каза преди време...

Чували сме.... пише си го на опаковката Simple Smile

Наистина?!! doh  Laughing
Не съм купувала от години, заради един инцидент с морски дарове и няколко часа в бърза помощ...та затова съм 'чула'.  Laughing


Лука беше нарязан в салатата, която ядох. Peace

# 20
  • Мнения: 3 456
...Рулца нарязани на колелца,една консерва царевица,една майонеза- Краси.Всичко се смесва и ....
Peace добави от мен 2-3 с.л гъсто кисело мляко,чесън на прах,ситно нарязан копър и тогава мятай  да"...престоява 30мин. в хладилник."
Става разкош....с ракия ....
Ето я моята любима. Обожавам я тази салата.Скоро не съм я правила. Тия дни ще я направя пак.

# 21
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
вчера панирах и станаха вкусни Peace

Общи условия

Активация на акаунт