Изтеглиха заплатата на съпруга ми от банкомат.

  • 3 406
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 890
Сега се сетих, че аз съм си заявила една услуга от банката - винаги, когато има теглене от сметката, да ми пращат SMS. Така в краен случай ако някой направи шашма, поне ще дръпне само разрешения дневен лимит от 400лв., през това време съобщението ще е получено и ще съм се обадила в банката да блокират картата. Това ми препоръчаха от банката и ми изглежда разумно. SMS-а мисля че струваше 12ст. Ако се абонираш за тази услуга, поне ще имаш възможност да реагираш максимално бързо.
  АЗ съм с карта на ЦКБ и смс-ът е 20 ст.  Peace Нищо цена пред спокойствието, което осигурява.

# 16
  • Според сезона
  • Мнения: 297
Банките предлагат застраховки за злоупотреба с карти. По спомен мисля , че струва 23 лева за годината , но ти покриват теглене над 300 лв / до 300 ги покрива банката/, загуба на лична карта и ш.книжка - 250 лева и 400 лева загуба на ключове - при загуба заедно с картата. Аз мисля да направя такава на картата дъщеря ми , защото си е малко разсеяна.

# 17
  • Мнения: 33
И аз имам известяване с СМС за всяко теглене от сметката ми - мисля, че поне в някаква степен осигурява спокойствие Peace

# 18
  • Мнения: 9 865
Дано да ви върнат мангизите и другия път да ги изпреварите крадците му с крадци!

# 19
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
И мъжа ми има известяване с смс. Това си е малко нож с две остриета защото аз имам карта от неговата сметка и щом изтегля пари или платя нещо по-голямо с картата и той веднага разбира:)))))
Не че прави проблем ама не е приятно да си купиш нови ботушки дето искаш да ги минеш за стари и забравени и веднага да те разберат:)

# 20
  • Мнения: 349
На мен ми се случи подобно  нещо,но парите са ги изтеглили през интернет.Вече не ползвам epay Naughty.

# 21
  • София
  • Мнения: 152
На мен ми изпразниха сметката (картата ми е на ПИБ).
Казаха ми, че ще ми дадат отговор до 2 седмици...чаках месец, но ми възстановиха парите.
Търпение му е майката

# 22
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 693
На мен ми се случи подобно  нещо,но парите са ги изтеглили през интернет.Вече не ползвам epay Naughty.
Как е станало това, какво ти обясниха в банката ?

# 23
  • Мнения: 7 640
дано ви възстановят парите, знам за случай с клонирана и източена кредитна карта- всичко си остана за сметка на човека Confused

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
На нас ни се случи преди 4 години това чудо. Тогава не бяха извесни още толкова много тези истории. Та да ви кажа какво се случи. Веднага мъжо отиде в банката да съобщи, че му е издърпана сума , но не от него. При направената разпечатка се останови, че парите си ги е теглил в ден и час в който е бил на работа. При втора разпечатка се установчва, че ги е теглил пък късно вечерта. и така пуснахме жалба към банката. Нищо не ни върнаха изкараха ни, че сме си изтеглили парите ние и сме забравили. #2gunfire Банката беше Биохим.

# 25
  • Мнения: 7 640
На нас ни се случи преди 4 години това чудо. Тогава не бяха извесни още толкова много тези истории. Та да ви кажа какво се случи. Веднага мъжо отиде в банката да съобщи, че му е издърпана сума , но не от него. При направената разпечатка се останови, че парите си ги е теглил в ден и час в който е бил на работа. При втора разпечатка се установчва, че ги е теглил пък късно вечерта. и така пуснахме жалба към банката. Нищо не ни върнаха изкараха ни, че сме си изтеглили парите ние и сме забравили. #2gunfire Банката беше Биохим.

спасява те само да докажеш, че си бил в чужбина, примерно. НО- тогава те питат- а кой друг би могъл да е ползвал Вашата карта #2gunfire

# 26
  • Мнения: 189
И ние направихме всичко каквото трябваше, но засега парите не ни ги връщат. Казали са на мъжа ми, ако иска да си вземе овърдрафт, и после те щели да си ги възстановят парите. Но нали знаете какво ще се случи ако не ни върнат парите? Ще плащаме и овърдрафт.

# 27
  • Мнения: 349
На мен ми се случи подобно  нещо,но парите са ги изтеглили през интернет.Вече не ползвам epay Naughty.
Как е станало това, какво ти обясниха в банката ?
Бяхме се регистрирали в epay и редовно разплащахме през тази система комуналните си услуги.Нямам идея как са им разбили системата ,но за 2-3 часа се оказа ,че от наша карта са заредени "на промоция" телефоните на 4-5 човека.След разследването се оказа,че в едно кафе в Пловдив някакъв пич с лаптоп зареждал на разни хора телефоните.

# 28
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 693
vitca, а бяхте ли си направили сертифакт, за да може да се ползва сметката само от вашия компътър? И какво стана с парите, някой нещо върна ли ви? Питам, че май и аз ще спра да плащам през epay  newsm78

# 29
  • Мнения: 3 830
Най-добре е да теглите от банкомати, в близост до които има камери. Така мисля, че няма да имате проблеми.
 Peace

Общи условия

Активация на акаунт