Изтеглиха заплатата на съпруга ми от банкомат.

  • 3 404
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 349
vitca, а бяхте ли си направили сертифакт, за да може да се ползва сметката само от вашия компътър? И какво стана с парите, някой нещо върна ли ви? Питам, че май и аз ще спра да плащам през epay  newsm78
Всичко беше ок от наша страна,сертификат от банката и тн... Парите ни ги възстановиха за 3 дни след като вдигнах яко джамбуре навсякъде -в банката,в epay,в полицията .... Навсякъде ми обясняваха,че нашият случай е едва ли не единствен #Crazy.Никога вече epay Naughty

# 31
  • София
  • Мнения: 152
... Казали са на мъжа ми, ако иска да си вземе овърдрафт, и после те щели да си ги възстановят парите. Но нали знаете какво ще се случи ако не ни върнат парите? Ще плащаме и овърдрафт.
А защо да изтегли овърдрафт newsm78
Какво общо има овърдрафта с това, че са му изпразнили сметката...???

# 32
  • Мнения: 349
... Казали са на мъжа ми, ако иска да си вземе овърдрафт, и после те щели да си ги възстановят парите. Но нали знаете какво ще се случи ако не ни върнат парите? Ще плащаме и овърдрафт.
А защо да изтегли овърдрафт newsm78
Какво общо има овърдрафта с това, че са му изпразнили сметката...???
И аз това питам newsm78,откъде го измислиха този овърдрафт #Crazy.

# 33
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 688
vitca, а бяхте ли си направили сертифакт, за да може да се ползва сметката само от вашия компътър? И какво стана с парите, някой нещо върна ли ви? Питам, че май и аз ще спра да плащам през epay  newsm78
Всичко беше ок от наша страна,сертификат от банката и тн... Парите ни ги възстановиха за 3 дни след като вдигнах яко джамбуре навсякъде -в банката,в epay,в полицията .... Навсякъде ми обясняваха,че нашият случай е едва ли не единствен #Crazy.Никога вече epay Naughty
Леле какви истории ... И сега какво, пак по опашки ли да висим или сметките да ги плаща банката чрез разплащателна сметка newsm78

# 34
  • Мнения: 1 505
И на моя приятел когато си беше в България за малко му източиха картата,но само 600 лева тогава за ден беше толкова лимита,ама той не си е търсил правата защото и незнаеше,че има такива.Каза,че е станало с някакво четящо картите устройство поставено в банкомата.

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Сега ще ви разкажа един абсурд , който ни се случи преди 3 месеца. Редовно плащахме чрез epay, сменихме си банката и последният път платихме чрез Пощенска банка. След плащане на всички сметки в картата трябваше да останат 100лв, но картата беше нулирана. #Cussing out На следващият ден мъжо отива в банката да провери какво е станало. Служителката чукнала на компа и излязло, че в картата ни има 600лв, което не е вярно. Отиват до банкомата и въпросните 100лв са си в картата, а при проверка отново в системата за плащане не се отчитат. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт