слагането на шал - за или против

  • 3 719
  • 88
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 315
Никога не слагам шал на устата,когато се налагама на вратлето- да.

# 31
  • Мнения: 389
Шал на устата никога не съм слагала!

# 32
  • Мнения: 536
На дъщеря си слагам, но не през устата, а на бебето - не.

# 33
  • София
  • Мнения: 7 034
Против - шал слагам само на вратлето.

# 34
  • Мнения: 5 940
против

# 35
  • Мнения: 1 155
Слагам шалче около вратлето, иначе на устата не.

# 36
  • Мнения: 9 973
шал-да,но  НЕ върху устата Naughty

# 37
  • Мнения: 1 586
Не съм слагала шал до сега,за в бъдеще може би!

# 38
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Когато се опитам да му сложа шала ,той така върти глава ,че и да искам да е на носа не може.Някои познати са ми казвали да слагам и на устата, че да не се надишало детето със студен въздух и да й изстинат дробчетата .От други съм чувала, че като е на устата шала и като диша, се запарва въздуха и това може да е причина за разни възпаления на дихателните пътища .

# 39
  • Мнения: 1 479
Да ви кажа аз слагам шал,но сега,като ви прочетох и се замислям... Може би наистина не е необходимо.
Peace

# 40
  • Мнения: 547
Само на врата  Peace

# 41
  • Мнения: 2 774
Уф като се сетя колко ми беше противно когато ме увиеха като буба с тези шалове  Close ,толкова ми беше гадно че все още когато чуя за шапка и шал ме втриса .
Шал не слагам на малкия - то стана ясно де  Joy,шапка рядко-например сега както е минус  незнам си колко градуса ,сме с шапка,но инак не  Peace

# 42
  • Мнения: 4 546
слагам, да. нямам за цел устата, а носът. гледам да го слагам така, че хем да не диша леден въздух, хем максимално най-малко да се допира до лицето.
конденз  newsm78 не съм забелязала такова нещо - нито капки по шала /то и как ли, нали не е стъкло/, нито пък да е влажен
когато сме навън винаги е с биберон, лиги не му текат, също никога не съм намирала замръзнала слюнка в или около биберона. пък и май никаква не съм.  Thinking
честно казано, до тук нищо не ми се стори сериозен довод, че да спирам да му го слагам.
като порастне още малко и почне да шава насам-натам сам ще си покаже дали иска шал. докато зависи от мен- ще носи.  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 4 406
слагам шал на врата, но това е да не му влиза студ във врата, на устата- не

# 44
  • Мнения: 3 376
слагам шал на врата, но това е да не му влиза студ във врата, на устата- не
Peace

Общи условия

Активация на акаунт