изневярата

  • 10 319
  • 86
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 271
Правилният въпрос е Знаете ли дали съпругът ви е изневерявал?
Моят отговор е не.

 Peace
Именно
Странна тема Simple Smile

# 46
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 668
Сложно е за обяснение, и не смятам, че е тема, която трябва да обсъждам с всеки.
Имам определено мнение относно любовниците, което не се е променило.
Но почти винаги този, който си намира любовница представя драматична история,
в която той е жертва. Много жени смятат, че успешно могат да изиграят ролята на
утешителката, но тя им се отдава не за дълго време. Оцених в нея това,
че е имала твърда позиция относно това, че за никой от нас тримата не е добре да живее в
измами, и е поискала твърдо решение от негова страна, в много кратък срок.
Може да се каже, че определено е била влюбена, тъй като е прекратила връзка от две години,
за да бъде с него. Въпреки всичко, не приложи мръсни женски номерца, за да го задържи, след като
той беше решил какво ще прави.
Когато се срещнахме, си говорихме за него, за нещата, които ни доведоха до тук, и за много други странични работи. Тя е симпатично и умно момиче, и не ми е враг.

 

# 47
  • Мнения: 2 336
ЛемонДеси, шапка ти свалям за начина, по който разсъждаваш!  Peace

# 48
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 668
Сиси, да знаеш, че като дойда някой път в Пловдив,
специално ще се срещнем, за да пием кафе, и да те гушна.
Ти си едно много силно момиче, и между нашите истории не може да се прави паралел.

# 49
  • Мнения: 1 479
След 10 години сьжителство без брак не е.Ако го направи директно го пращам при майка му и ще му направя живота черен!Аз сьм точен човек и искам и хората с мен да бьдат точни!

# 50
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
След 10 години сьжителство без брак не е.Ако го направи директно го пращам при майка му и ще му направя живота черен!Аз сьм точен човек и искам и хората с мен да бьдат точни!

това бих искала да ого видя
ако с две деца нещата ставаха така.....
или никога не си се оправяла сама или просто този пост си го писала без да се замислиш реално дори мъъничко за какво става въпрос

# 51
  • Мнения: 1 479
След 10 години сьжителство без брак не е.Ако го направи директно го пращам при майка му и ще му направя живота черен!Аз сьм точен човек и искам и хората с мен да бьдат точни!

това бих искала да ого видя
ако с две деца нещата ставаха така.....
или никога не си се оправяла сама или просто този пост си го писала без да се замислиш реално дори мъъничко за какво става въпрос
Ела и виж! hahaha

# 52
  • Мнения: 158
Според мен изневярата изморява много и психически, и физически... Някак си цялото това усилие ми се вижда много  изискващо усилия и нерви, като наградата за тях е много малко...Сами един - два секса и айде...а болката, която се причинява на другия човек е прекалено силна и риска много голям... Много да оправдая изневярата само, ако е подобна на случая с ЛемонДеси....някак си мога да се поставя на мястото и: и на нея и на съпруга и...Но иначе,..само заради единия "бодеж" не си залсужава...Има много по-важен и скъп човек вкъщи, който бихме могли да изгубим, заради разни сърбежи....
Много е трудно да се спре понякога човек, аз самата съм го изживявала спирането, но винаги на първо място е бил човекът до мен, а след това всичко останало.

# 53
  • Мнения: 1 367
Не задавам такива въпроси.Не искам да знам.За мен е важно,че вечер се прибира при мен и сина ни.Че не съм лишена от обичта и вниманието му.Че аз и детето сме номер едно за него.Друго не ме интересува.Не смятам,че един час или една нощ могат да променят това,което има между нас.

# 54
  • Мнения: 171
Не задавам такива въпроси.Не искам да знам.За мен е важно,че вечер се прибира при мен и сина ни.Че не съм лишена от обичта и вниманието му.Че аз и детето сме номер едно за него.Друго не ме интересува.Не смятам,че един час или една нощ могат да променят това,което има между нас.
Стели, поствам под твоето мнение, не само защото е последно, но и защото и аз мисля...ъъъ, мислех като теб. Тъпото в цялата картинка беше начина, по който ми светнаха лампите...е, мъжа ми спеше с телефона си под възглавницата с изключен звук. Е, идиот да бях, пак щях да се усетя... Девойката просто мина всякакви граници - то не беше звънене по нощите, то не бяха смс-и, то не беше тъпата гледка на нашия отиващ с джесемето в тоалетната. Цирк! Ребром въпроса и минахме през етапите на пълно отричане, после - е, да ама..., това не е нищо - приключвам, не ми събирай багажа, аз искам да приключи, но тя ме заплашва, че ще дойде у дома... кви ли не бяха...
Историята приключи. Тази. Не бих махнала с ръка на н-броя години съвместно копане както и да ви звучи това.
Поздрави на ЛемонДеси и на Сиси_82. Винаги е най-добре да знаете какво точно искате и да го отстоявате.

# 55
  • Мнения: 1 367
Кукумявке,в ситуацията,която описваш,аз също не бих останала равнодушна и бих постъпила като теб-въпроса ребром и...каквото стане.По-скоро имах предвид мимолетна забежка за една нощ-все пак човешко е и бих простила.Но по-добре да не се случва,а ако се случи, да не знам.Щяла да дойде у вас ли????Леле......да заповяда вкъщи,да види какво ще й се случи!!! #2gunfire

# 56
  • София
  • Мнения: 1 352
Призна ми след 3 години........................
Най-унизителното е ,че със всичката си глупост не е използвал презерватив и миналия месец се наложи да ходя по доктори ,да обяснявам, че на мъжа ми са му открили венерическа болест и да бера неговия срам ...Според него драматизирам прекалено много, дори ми каза "Отиди и ти се изчукай с някой, че да сме квит и да приключим с тази история"...Винаги съм смятала , че ако това ми се случи , ще му простя, но когато му дойде на човек до главата...
Много арогантно поведение на мъжа ти!
А ти 3 години ли си носи венерическата болест докато отидеш на лекар?

П темата - не знам дали ми е изневерявал. И не искам да знам.
Имала съм съмнения, но никога не пожелах да разровя по дълбоко.

# 57
  • Мнения: 529
Ще карам направо по темата,без да се увличам.
Да,наскоро разбрах,че имал връзка с 20годишно момиче и нещата за нея поне били сериозни. Тъпото в моята история, е че не проверих достатъчно нещата,но и нищо не му казах.Дори не подозира,че съм разбрала.Историята приключи от само себе си много бързо. Няколко пъти му намекнах,но той каза че го обиждам с това че се съмнявам в него,че имал много работа и т.н. изкарва ме едва ли не неблагодарна,че той толкова много работи и носи достатъчно пари в къщи,за да си позволяваме много добър живот,да не работя и да се грижа за себе и си и за тях с детето и т.н.
Няма да изпадам в подробности.
Сега той иска второ дете, а аз не. Колкото и гадно да звучи,не мисля,че ще помогне на семейството ни това,че ще родя, а напротив мисля,че по-зле ще стане. Поне за мен и децата.   bouquet

# 58
  • Мнения: 1 726
Цитат
А ти 3 години ли си носи венерическата болест докато отидеш на лекар?

За мое щастие се оказа , че не съм се заразила ( има Господ все пак ). Въпреки това, умирах от страх докато излязат изследванията за СПИН и сифилис  Praynig, но той си я "отглежда" 3 години hahaha.

# 59
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
Според вас защо изневеряват мъжете?Знаете ли многократно като сме се събирали с приятели сме говорели по тази тема.Един наш приятел веднъж каза:Когато на човек му липсва нещо в семейството той отива на друго място да го намери.Според Вас така ли е?Е разбира се не казвам,че само мъжете изневеряват също и жените.

Общи условия

Активация на акаунт