изневярата

  • 10 324
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 967
но ако е напреднал стадий сифилиса, може да му остане езика при теб  Sick


Ау, това е гадно...
Гадно,ама вярно....


Така е.

# 76
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 673
Ааа, ама моля ви се, то ако се стигне до такива аномалии, мисля, че преди това носа ще му е паднал, така че, едва ли ще го допусне някой да размята език  smile3534

Мерси  Simple Smile Аз излязох май някаква геройка в очите на хората  Embarassed
Трябва да ви кажа, че понякога хич не ми е геройско - например супер се спичам като
чета тема "Дали ще изневери отново?" Повечето отговори естествено са - да.
Веднага проектирам ситуацията върху собствения си живот и ми се разклаща нервната система яко.
Аз съм свръхемоционална натура, но позволих да вкарам малко разум в чувствата си, което ме спасява от изкукване.

# 77
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
В краина сметка какъв е смисъла от ИЗНЕВЯРАТА като крие толкова рискове-за здравето,разваля семейството и др. newsm78Незная защо е нужна-само заради 1 секс ли ?

# 78
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 673
Причини можеш да търсиш, и евентуално да намериш, но смисъл  newsm78 - не.
Същото е да попиташ какъв е смисълът на любовта, пък и на живота, ако щеш.
И искам да ти кажа, че изневярата, когато е само за 1ния му секс, е най-безобидната. 

# 79
  • Мнения: 1 367
И искам да ти кажа, че изневярата, когато е само за 1ния му секс, е най-безобидната. 

Абсолютно вярно!Подкрепям!

# 80
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Сигурно няма да имате нерви да го изчетете  Wink
Не само го изчетох, амо го и преживях с тебе Hug Ти си страхотен човек, Деси, възхищавам ти се много!

Да и на мен ми повлия разказа. Деси, радвам се, че сте почнали да градите отново заедно!   bouquet

# 81
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 673

Мерси много  Hug
И аз се радвам, имам чувството, че сега се чувстваме и двамата много по-добре, отколкото през всичките тези
години (пу-пу, почуквам на дървената си кратунка да не ни мине някоя черна котка път  Mr. Green)

ПП Снощи сънувах, че му изневерявам - по-скоро емоционално, отколкото сексуално.
Тъй че сме квит  Party
През целия сън си мислех - "Ето виждаш ли, а само дрънкаш във форума, че туй нещо ти е тъй чуждо, и ниииииииикога не би го направила."
Ама се събудих с чувство на вина, де .

# 82
  • Мнения: 606
ПП Снощи сънувах, че му изневерявам

  Леле Десиславооооо! Затова ли спа на долния етаж?  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 83
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 673
Спах на долния етаж на следващата нощ, уми.
Стига си спамил  smile3534

# 84
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Сигурно няма да имате нерви да го изчетете  Wink
Не само го изчетох, амо го и преживях с тебе Hug Ти си страхотен човек, Деси, възхищавам ти се много!

Да и на мен ми повлия разказа. Деси, радвам се, че сте почнали да градите отново заедно!   bouquet
И аз го прочетох. Поучителен е (видях и себе си в тази светлина)... благодаря ти, че го сподели.
Лошото е зад гърба ви, дано говорите вече винаги на един език  bouquet

# 85
  • Мнения: 268
Деси, ти си много силна жена - възхищавам ти се. Първо, защото си признала грешките си, и второ, защото си успяла да простиш. Не знам аз дали бих могла...

# 86
  • Мнения: X
да,винаги ходя да му светя като реши даго направи Wink

Общи условия

Активация на акаунт