Слагате ли шапчица вкъщи - 2

  • 76 366
  • 1 020
  •   1
Отговори
# 960
  • София
  • Мнения: 62 595
Май по чужбините е така. Ползват си количките до по-голяма възраст на децата и хич не им пука. Няма лошо, де. За БГ е необичайно дете над 2 години да се вози в количка.

# 961
  • Мнения: 7 723
 
Цитат на: NikiFin в 23-08-2008, 13:04:56
Затова още си возя в количка 3 годишния ми син. Той не толкова се тръшка да ляга на земята, колкото тича в обратната посока, реве, дърпа се...  няма шанс с него да стигна от т. А до т.Б

  Shocked Shocked Shocked

Моят е на толкова и вече кара колело без помощни колелета, а вие още количка ползвате. Не е за вЯлване    ooooh!!

До кога смяташ да е така, до първи клас...до абитюренския?   Shocked

 hahaha hahaha hahaha hahaha Joy hahaha
  Shocked От десет минути гледам това и се чудя да плача ли, да се смея ли.... Thinking

# 962
  • Мнения: 1 380
Май по чужбините е така. Ползват си количките до по-голяма възраст на децата и хич не им пука. Няма лошо, де. За БГ е необичайно дете над 2 години да се вози в количка.
А необичайно....днес в парка видях един левент на 3 да го возят в количка и да смуче биба.....
Пу да чукам на дърво......да не ме спохожда.....

# 963
  • Мнения: 4 892

До кога смяташ да е така, до първи клас...до абитюренския?   Shocked


Aми сигурно докато стане "абитюрен"  Crazy

Май по чужбините е така. Ползват си количките до по-голяма възраст на децата и хич не им пука.


Именно! И не си слагат децата на гърне още от родилното, нито ги отучват от залъгалка на навършени 3 месеца  Naughty


Вие ли приготвяте храната на Вашите бебета? - Не, Иван Звездев, понеже Ути Бъчваров е ненадежден!

някой пробвал ли е рибния педикюр  - от рибните продукти ям само хайвер, но ще пробвам и педикюр  Sick

Последна редакция: нд, 24 авг 2008, 01:02 от NinoTino

# 964
  • Мнения: 4 717
Цитат на: NikiFin в 23-08-2008, 13:04:56
Затова още си возя в количка 3 годишния ми син. Той не толкова се тръшка да ляга на земята, колкото тича в обратната посока, реве, дърпа се...  няма шанс с него да стигна от т. А до т.Б

  Shocked Shocked Shocked

Моят е на толкова и вече кара колело без помощни колелета, а вие още количка ползвате. Не е за вЯлване    ooooh!!

До кога смяташ да е така, до първи клас...до абитюренския?   Shocked

 hahaha hahaha hahaha hahaha Joy hahaha
  Shocked От десет минути гледам това и се чудя да плача ли, да се смея ли.... Thinking

хич да не ви е чудно, в "чужбина" разстоянията са големи и като излезе майката по магазините откарва по 5-6ч, кое дете ще издържи толкова ходене, а освен това им се доспива Mr. Green

# 965
  • Мнения: 3 221
Яде си сополките  Sick ooooh! Явно е гладно детето

# 966
  • Мнения: 506
          Не мога да повярвам, че не спах и цяла вечер четох!Много се забавлявах! Joy Tired Joy

# 967
  • Мнения: 1 726
Кое е по-подходящо за диета пилешко филе или пилешко бон филе? - ... не се лъжи  Naughty,пилешко БОН-БОН филе е най- подходящо bowuu

# 968
  • Мнения: 506
Цитат на: NikiFin в 23-08-2008, 13:04:56
Затова още си возя в количка 3 годишния ми син. Той не толкова се тръшка да ляга на земята, колкото тича в обратната посока, реве, дърпа се...  няма шанс с него да стигна от т. А до т.Б

  Shocked Shocked Shocked

Моят е на толкова и вече кара колело без помощни колелета, а вие още количка ползвате. Не е за вЯлване    ooooh!!

До кога смяташ да е така, до първи клас...до абитюренския?   Shocked

 hahaha hahaha hahaha hahaha Joy hahaha
Браво на него, след време да го гласиш за олимпияди!  bouquet
Но в коментара  Не виждам нищо смешно ? ooooh! Дори си  е доста грубо! Crossing Arms Деца като това за което се споменава във въпросната тема (каквато е и моята дъщеря) трябва да се контролират все някак, било то и да ги возим като "бебета" в колички! Нека да не навлизам в подробности защо си купих такава количка преди две седмици за дъщеря ми(2,9г.) ! Peace..айде оспамихме темата.......... Confused

Последна редакция: вт, 26 авг 2008, 23:38 от nikiki

# 969
  • Мнения: 1 380
Цитат на: NikiFin в 23-08-2008, 13:04:56
Затова още си возя в количка 3 годишния ми син. Той не толкова се тръшка да ляга на земята, колкото тича в обратната посока, реве, дърпа се...  няма шанс с него да стигна от т. А до т.Б

  Shocked Shocked Shocked

Моят е на толкова и вече кара колело без помощни колелета, а вие още количка ползвате. Не е за вЯлване    ooooh!!

До кога смяташ да е така, до първи клас...до абитюренския?   Shocked

 hahaha hahaha hahaha hahaha Joy hahaha
Браво на него!  bouquet
Но в коментара ти Не виждам нищо смешно ? ooooh! Дори си  е доста грубо! Crossing Arms Деца като това за което е пусната въпросната тема (каквато е и моята дъщеря) трябва да се контролират все някак, било то и да ги возим като "бебета" в колички! Нека да не навлизам в подробности защо си купих такава количка преди две седмици за дъщеря ми(2,9г.) ! Peace..айде оспамихме темата.......... Confused

A...аз само го преписах от другата тема...не съм се смяла...жал ми е за такива деца...не ми е смешно.

# 970
  • Мнения: 564
          Не мога да повярвам, че не спах и цяла вечер четох!Много се забавлявах! Joy Tired Joy

 hahaha hahaha hahaha

# 971
  • Мнения: 506

A...аз само го преписах от другата тема...не съм се смяла...жал ми е за такива деца...не ми е смешно.

Опаааа  Embarassed ..Приеми извинението ми! Hug
Е що пък ти е жал? Знаеш ли какъв купон е!Няма го очакваното, във всеки един момент измисля нещо ново и забавно! Laughing Количката я използвам само за дълги разстояния, а иначе от 11 месечна си бяга и аз след нея, та така до досега! Wink
пп. тази ли е темата? !  Rolling Eyes
          Не мога да повярвам, че не спах и цяла вечер четох!Много се забавлявах! Joy Tired Joy

 hahaha hahaha hahaha
Даааааа, а на сутринта към 6:30-7ч. тръгвам да си лягам с ей такава усмивка  newsm47, лягам, завивам се и чувам гласа на малката "Нинааа искам ставам!" smile3538 !Айде роботника в деиствие!!! Joy

Последна редакция: вт, 26 авг 2008, 22:41 от nikiki

# 972
  • Мнения: 506
Дойде миии............ музата! Laughing
Ще вземе да се повреди, защото пие само сок....Дали? А защото яде само кюфтаци? Blush
Ако знаех... нямаше да е интересно! Wink
Върнаха подаръка- ами сега? Искам и аз, искам и аз, тогава ще купувам само скъпи подаръци!  Mr. Green
как накарАхте детето да сяда на гърне седнах аз да й покажа! ooooh!
пак за водата Пак ли я спряха?  Shocked
Въпрос за теглото моето ли? Blush
слагането на шал - за или против зависи....през лятото или през зимата? Whistling
какво закусват дечицата ви каквото има... Tired
как да разбера?   И аз не мога да го разбера!
Помощ!!!Плачем от децата! От кои?От вашите или от на съседите? Cry
ревливо бебе Ихаааааааааа, а за неревливо чувала ли си?  Laughing
Изцепки на мъжете, относно децата... Ами на жените? Blush
Възглавница като възрастен? какво й станало на възглавницата? doh
vapros ????????? newsm78
ДА ИЗГОНИМ КУЧЕТАТА ОТ ДЕТСКИТЕ ПЛОЩАДКИ! (много готина тема и идея, но ме наведе на следната мисъл) Спокойно, само кажи къде да доведа малката, та и котките ще избягат! Mr. Green (няма майтап, така си е  Tired )
Яде си сополките Мммммм вкуснооооо! Stuck Out Tongue Ути как ли ще ги сготви?? Crazy  Laughing
Спираммммм, че.............то всяка тема ме навежда на някоя мисъл, ама не бива! Confused

Последна редакция: чт, 28 авг 2008, 00:03 от nikiki

# 973
  • Мнения: 1 701
Спираммммм, че.............то всяка тема ме навежда на някоя мисъл, ама не бива! Confused[/i]
И на мен ми се стори прекалено...  Rolling Eyes

# 974
  • Мнения: 308
   Не трябва ли заглавията да са смешни? Все си мисля, че за това е темата, ама повечето са си съвсем нормални заглавия. Аз ли нещо не схващам?    newsm78

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт